حجم بازی Resident Evil Village مشخص شد

حجم بازی Resident Evil Village مشخص شد
حجم بازی Resident Evil Village مشخص شد

کمتر از چند ماه دیگر بازی محبوب و مورد انتظار Resident Evil Village عرضه می‌شود و به تازگی حجم این عنوان مشخص شده است. با اعوجاج همراه باشید.

جدیدترین نسخه از سری محبوب Resident Evil به احتمال زیاد یک بازی موفق و جذاب خواهد شد. عنوانی که تاکید زیادی بر اکتشاف و مدت زمان گیم‌پلی بیشتر از نسخه هفتم سری دارد. طبیعتا تاکید بازی برروی دو مورد ذکر شده می‌تواند حجم آن را روی پلتفرم‌های مختلف افزایش دهد.

حال طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه بازی در فروشگاه مایکروسافت، حجم بازی Resident Evil Village مشخص شد. حجم این عنوان برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و اس، 35 گیگ خواهد بود. عنوان چند نفره Resident Evil Re:Verse نیز که به صورت رایگان به دارندگان بازی اصلی داده می‌شود، 15 گیگ از فضای کنسول اشغال خواهد کرد. بنابراین به صورت کلی می‌توان گفت که اگر قصد تجربه هر دو عنوان را دارید، 50 گیگ حافظه مورد نیاز است که برروی پلتفرم‌های دیگر نیز احتمالا همین مقدار است.

بازی Resident Evil Village در تاریخ 17 اردیبهشت 1400 ( 7 مه 2021 میلادی) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی اکس‌باکس و پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین کارگردان بازی به تازگی در رابطه با المان‌های ترس بازی صحبت کرده است که از این نشانی قابل مشاهده است.

منبع:

مطالب مرتبط

>