اپل و توقف تولید هوم پاد و تمرکز روی هوم پاد مینی

اپل و توقف تولید هوم پاد و تمرکز روی هوم پاد مینی
اپل و توقف تولید هوم پاد و تمرکز روی هوم پاد مینی

شرکت اپل تصمیم گرفت تا تولید اسپیکر هوشمند هوم پاد را چهار سال قبل را متوقف سازد و به دنبال آن روی تولید هوم پاد مینی اخیر تمرکز پیدا کرده است. برای مشاهده مطلب توقف تولید هوم پاد با اعوجاج همراه باشید.

شرکت اپل در بیانیه ای به وب سایت TechCrunch اعلام کرده که تولید اسپیکر هوشمند نخست سال 2017 یعنی هوم پاد کاملا متوقف شده و در این بین مدل مینی جایگزین نمونه اول در خط تولید شده است. البته مشتریان همچنان بروزرسانی اسپیکر را دریافت خواهند کرد و قرار نیست با توقف تولید کاملا شاهد کنار گذاشته شدن محصول اخیر اپل باشیم.

هوم پاد اپل از خط تولید کنار رفت

حتی در فروشگاه ها نیز می توان هوم پاد را یافت و عجیب هم نخواهد بود، به نوعی پس از مدتی باید انتظار کنار گذاشته شدن این اسپیکر هوشمند را داشت. در حقیقت هوم پاد نخست که اولین بار سال 2017 رونمایی شد، توانست طرفداران بسیاری کسب کند و حال با عرضه نسل جدید آن تحت عنوان هوم پاد مینی، توقف تولید دور از انتظار نبود.

HomePod اصلی حتی برای طرفداران اپل فروش سختی تلقی می شود. اگرچه دامنه دینامیکی مناسب ، سه برابر باس واضح و باس عمیق را ارائه می دهد، اما فقدان پشتیبانی استریم و پخش صوتی بلوتوث ناامید کننده بود. Siri در HomePod نیز چشمگیر نیست. نمی تواند صداها، رویدادهای را از هم متمایز کند و تایمرهای چندگانه را تنظیم کند.

به هر حال انتظار داریم فروش هوم پاد مینی در مقایسه با مدل اصلی بیشتر باشد و بتواند نظر مخاطب را بیشتر جلب کند.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *