بروزرسانی تیمز مایکروسافت که مکالمات را رونویسی میکند

بروزرسانی تیمز مایکروسافت که مکالمات را رونویسی میکند
بروزرسانی تیمز مایکروسافت که مکالمات را رونویسی میکند

تحقیات انجام شده توسط جویًل خلیلی و آرند ایکرمن برای بروزرسانی تیمز مایکروسافت تیمز در حال دریافت یک ویژگی جدید و عالی است، اما هنوز امکان استفاده عمومی از آن فراهم نیست.

مایکروسافت به تازگی از یک ویژگی جدید درمورد رونویسی مکالمات پرده برداری کرده است که درواقع درخصوص تیم های پلتفرم همکاری آنلاین میباشد. این ویژگی به کاربران اجازه میدهد تا تمام تمرکز و توجه خود را روی جلسه متمرکز کنند.

این ویژگی 2 فایده اصلی دارد، اولین ویژگی این است که عنوان بندی تقریبا بدون تاخیری را به همراه دارد تا همه شرکت کنندگان از اتفاقاتی که در جلسه یا مکالمه می افتد با خبر باشند. و در ویژگی دوم یک رونوشت کامل پس از جلسه به شما تحویل میدهد.

این ویژگی که مجهز به یک هوش مصنوعی است از ترکیب تجزیه و تحلیل صدا، دعوت نامه های جلسه، نام های شرکت کنندگان و پیوست ها استفاده میکند تا مشخص کند که چه شخصی و چه زمانی صحبت میکند. به گفته “شالندرا چابرا” سرگروه یک گروه ابتکار که راه حل های منطقی تر و هوشمندانه تری را برای تیمز مایکروسافت ارائه میدهد: “تحویل دادن یک رونوشت با دقت بالا، کمترین تاخیر + مقرون به صرفه در مقیاس یا نگاه تجاری ، یکی از بزرگترین چالش های صنعت است”.

بروزرسانی تیمز مایکروسافت

توانایی شروع کردن جلسه با یک رونوشت کامل از مکالمات جلسه ، مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت. بخصوص کسانی که وظیفه یادداشت برداری از جلسه را دارند. حالا که تیمز بار یادداشت برداری را بردوش میکشد، همه توجه ها بر روی خود مکالمه و محتوای آن متمرکز میشود.

این ویژگی همینطور ارزشمندی و فواید خود را به کسانی که در شنیدن مشکل دارند ثابت خواهد کرد. برای این عزیزان، به روی کار آمدن تماس های تصویری کمی سخت تر است. با این وجود نیاز به معرفی زیاد نیست:این ویژگی رونویسی جدید برای همه کاربران در دسترس نیست و به سرعت نیز در پلتفرم ها حاضر نخواهد شد.

در حال حاضر این ویژگی فقط برای کاربران انگلیسی زبان قابل استفاده است.البته ما هم نمیدانیم چه زمانی به زبان های دیگر انتقال خواهد یافت. کاربران میتوانند این ویژگی را با استفاده از نرم افزار دسکتاپ تیمز و یا کلاینت وب پیدا کنند،اما برای کسانی که از نرم افزار نسخه موبایل استفاده میکنند باید کمی صبر کنند.

این ویژگی همچنین هنوز با عملکرد Teams Meet Now سازگار نیست، ولی طبق گفته مایکروسافت، پشتیبانی ها به “زودی”خواهند رسید. دسترسی به این ویژگی همچنین به جواز یا مجوز کاربر تیمز بستگی دارد. این ویژگی که به طور کامل بر روی مشتری های تجاری متمرکز است، از طریق Microsoft 365 E3، E5، برنامه های Business Standard و Business Premium قابل دسترس است.

منبع:

مطالب مرتبط

>