نوکیا ایکس 20 و رویت شدن آن در Geekbench

نوکیا ایکس 20 و رویت شدن آن در Geekbench
نوکیا ایکس 20 و رویت شدن آن در Geekbench

شرکت HMD قصد دارد بزودی گوشی هوشمند میان رده جدیدی را با نام نوکیا ایکس 20 معرفی کند که تاکنون جزئیات مختلفی از آن فاش شد. برای کسب جزئیات بیشتر نوکیا ایکس 20 با اعوجاج همراه باشید.

HMD Global قصد دارد رویدادی را در تاریخ 8 آوریل برگزار کرده و در آن از گوشی‌های جدید خود با برند نوکیا رونمایی کند. انتظار می‌رود سه گوشی هوشمند جدید با نام‌های نوکیا ایکس 10، نوکیا ایکس 20 و نوکیا جی 10 در این رویداد معرفی شوند اما تاکنون این موضوع به صورت رسمی تأیید نشده است. با اینکه اطلاعات در مورد گوشی‌های جدید نوکیا بسیار کم و محدود هستند اما امروز نوکیا ایکس 20 در تست بنچمارک Geekbench دیده شده و به همین واسطه برخی از مشخصات کلیدی آن فاش شده که در ادامه اشاره خواهیم کرد.

نوکیا ایکس 20 گوشی میان رده و جذاب فنلاندی

بر اساس آنچه که در نتایج تست Geekbench آمده، گوشی هوشمند نوکیا ایکس 20 از سیستم عامل اندروید 11 به صورت پیش فرض استفاده کرده و مجهز به تراشه پردازشی اسنپدراگون 480 فایو جی خواهد بود. علاوه بر این، 6 گیگابایت حافظه رم نیز برای گوشی در نظر گرفته شده است. البته این تنها گزینه حافظه نیست و انتظار می‌رود نسخه‌های دیگری با حافظه‌های رم بیشتر یا کمتر نیز معرفی شوند.

به غیر از موارد ذکر شده، Geekbench به مشخصات دیگری از نوکیا ایکس 20 اشاره نکرده اما گفته می‌شود که این گوشی برچسب قیمت 350 یورویی خواهد داشت. به هر حال، با توجه به اینکه زمان زیادی تا رونمایی از گوشی‌های جدید نوکیا باقی نمانده لازم نیست زیاد صبر کنیم و به زودی به پاسخ تمام سؤالات خود در مورد این محصولات خواهیم رسید.

منبع:

مطالب مرتبط

>