آمازون ایرفون جدید اکوبادز 2 را معرفی کرد

Screenshot 2021 04 14 231459
آمازون ایرفون جدید اکوبادز 2 را معرفی کرد

شرکت آمازون اگرچه بیشتر به عنوان خرده فروش آنلاین شناخته می شود، اما محصولاتی هم به تولید می رساند. در این بین نوبت به معرفی ایرفون جدید اکوبادز 2 رسیده است. برای کسب جزئیات بیشتر اکوبادز 2 با وب سایت اعوجاج همراه باشید.

در بازار ایرفون‌های بی‌سیم کماکانایرپاد پرو اپل از نظر تعادل خوب بین کیفیت صدا و راحتی استفاده بهترین محسوب می‌شود. با این‌حال گزینه‌های بسیار خوبی مثل گلکسی بادز پرو سامسونگ، WF-1000XM3 سونی و سنهایزر مومنتوم 2 هم هر کدام از جهات مختلفی مثل کیفیت صدا، نویزکنسلینگ یا قیمت می‌توانند گزینه بهتری باشند. اما حالا آمازون سعی کرده با اکوبادز 2 همه این مزایا را یکجا جمع‌کند.

اکوبادز 2 حالا 20 درصد نسبت به نسل پیش کوچک‌تر شده تا راحت‌تر درون گوشتان قرار بگیرد. با اضافه کردن سوراخ‌های تهویه هوا یا vent مشابه ایرپاد پرو یا پیکسل بادز، حالا خبری از فشار هوای مزاحم درون گوشتان نخواهد بود. با کوتاه شدن نازل صدا و ایرتیپ‌های سیلیکونی بیضی شکل اکوبادز 2 بهتر و راحت‌تر از همیشه درون گوش شما قرار خواهد گرفت.

به‌جای سطح براق نسل پیش حالا آمازون بدنه اکوبادز جدید را مات ساخته اما در عوض لوگوی خود را روی آن حک کرده است. همچنین حالا می‌توانید بین نسخه مشکی و سفید یکی را انتخاب کنید.

ایرفون آمازون اکوبادز 2 با قابلیت لغو نویز

آمازون ایرفون جدید اکوبادز 2 را معرفی کرد
آمازون ایرفون جدید اکوبادز 2 را معرفی کرد

آمازون همچنین الگوریتم حذف نویز فعال (ANC) ایرفون را بهبود داده تا بتواند صداهای بیشتری از محیط اطراف را حذف کند. در نسل پیش آمازون از فناوری Bose استفاده کرده بود اما حالا همه‌کار را خودش انجام می‌دهد. به ادعای این شرکت اکوبادر 2 می‌تواند دوبرابر بیشتر صداهای آزاردهنده محیط را حذف کند. همچنین در حالت عبورصدا یا passthrough هم می‌توانید تعیین کنید چقدر از صدای محیط وارد شود.

به گفته آمازون Echo Buds 2 صدای شفاف و بالانس را در کنار دامنه دینامیکی وسیع برای هر ژانری از موسیقی فراهم می‌کنند. کاهش اعوجاج صوتی و بهبود بیس و تربل هم از دیگر ارتقاهای این ایرفون نسبت به نسل پیش هستند.

اکوبادز 2 با استاندارد IPX4 عرضه می‌شود. به این ترتیب می‌تواند دربرابر عرق یا باران نه‌چندان شدید مقاومت کند. به گفته آمازون میکروفون‌ها هم بهتر شده و کیفیت بالاتری را برای مکالمه صوتی فراهم می‌کنند. همچنین می‌توانید از هر کدام از ایرفون‌ها به صورت مستقل با صدای مونو هم استفاده کنید.

اکوبادز 2 می‌تواند با قابلیت حذف نویز تا ۵ ساعت دوام بیاورد. باتری درون کیس هم می‌تواند ۲ شارژ کامل دیگر به آن اضافه کند تا مجموع ساعات به ۱۵ ساعت برسد. با فناوری شارژ سریع همچنین می‌توانید با ۱۵ دقیقه شارژ انرژی لازم برای ۲ ساعت پخش موسیقی را فراهم کنید.

برای این‌که دید بهتری نسبت به قیمت رقابتی Echo Buds 2 داشته باشید خوب است قیمت آن را با مهم‌ترین و محبوب‌ترین رقبایش مقایسه کنید:

 • ۲۸۰ دلار: ایرفون Bose QuietComfort
 • ۲۵۰ دلار: ایرفون سنهایزر مومنتوم Ture Wireless 2
 • ۲۵۰ دلار: ایرفون ایرپاد پرو اپل
 • ۲۳۰ دلار: ایرفون جبرا الیت 85t
 • ۲۳۰ دلار: ایرفون سونی WF-1000XM3
 • ۲۰۰ دلار: ایرفون گلکسی بادز پرو سامسونگ
 • ۱۸۰ دلار: ایرفون پیکسل بادز گوگل
 • ۱۸۰ دلار: ایرفون جبرا الیت 75t
 • ۱۴۰ دلار: ایرفون اکوبادز 2 با کیس شارژ بی‌سیم
 • ۱۳۰ دلار: ایرفون انکر Liberty Air 2 Pro
 • ۱۲۰ دلار: ایرفون آمازون اکوبادز 2 با USB-C

یکی دیگر از نقاط قوت این ایرفون دسترسی آسان به دستیار هوشمند الکساست. آمازون امیدوار است کاربران الکسا مانند نسل پیش خریداران اصلی اکوبادز باشند. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت آمازون مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

>