اطلاعات جدید بازی Guilty Gear Strive

اطلاعات جدید بازی Guilty Gear Strive
اطلاعات جدید بازی Guilty Gear Strive

در این مقاله به اطلاعات جدید بازی Guilty Gear Strive، جدیدترین اثر مبارزه‌ای کمپانی Arc System Works خواهیم پرداخت. با اعوجاج همراه باشید.

این عنوان در ابتدا برای ماه آوریل برنامه ریزی شده بود اما در نهایت به 11 ژوئن تغییر پیدا کرد و طرفداران می توانند در تاریخ ذکر شده این بازی مبارزه ای را برروی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و پی سی تجربه کنند. داستان Guilty Gear حول Asuka R. Kreutz معروف به همان مردی است که Gears را خلق کرده است می چرخد. پس از شکست جهانی ویل ، سول بدگای می فهمد که کروتز خود را تسلیم دولت ایالات متحده کرده است. در حالی که برنامه نهایی او ناشناخته مانده است ، سول همچنان از فرصت استفاده می کند تا انتقام خود را بگیرد و داستان آنها را به پایان برساند.

Arc System Works حالت Story را به عنوان نتیجه گیری برای قوس طولانی مدت داستان افزایش داده است. حالت Arcade نیز وجود دارد که بازیکنان می توانند با هر شخصیت نبرد کنند و تجربیات متفاوتی را کسب کنند. بر اساس عملکرد کاراکترها، شاخه ها و مسیرهای مختلف می توانند برای او باز شوند و مقداری از ارزش تکرار دوباره را فراهم می کنند. تفاوت این مورد با حالت اصلی داستان همراه با چگونگی اتصال آن به بسته الحاقی دیگر باید پس از عرضه بررسی شود.

اگر می خواهید تاریخچه کل مجموعه را بیاموزید ، GG World باید حس کنجکاوی شما را جلب کند. این حالت شامل وقایع نگاری برای همه رویدادها به همراه اطلاعات زیادی برای شناخت شخصیت های مختلف است. یک نقشه جالب نیز ارائه شده است تا بتوانید روابط بین همه آن ها را ببینید. حالت گالری همچنین باید ارزش بررسی داشته باشد زیرا شامل تریلرها و موسیقی عناوین قبلی ، آثار هنری شخصیت ها ، محیط ها و موارد دیگر است.

فهرست 15 نفره کاراکترهای قابل بازی Guilty Gear Strive در درجه اول از جنگجو های قدیمی تشکیل شده است. از جمله این افراد می توان به Sol Badguy، Ky Kiske، Zato-1، Ramlethal Valentine، Leo Whitefang، Chipp Zanuff، I-No، Potemkin، Faust، Millia Rage، May و Axl Low اشاره کرد. حتی آنجی میتو ، که از زمان Guilty Gear X2 قابل بازی نبود ، بازگشت خود را انجام داده است. شخصیت های جدید شامل ناگوریوکی و جیووانا هستند ، اولی یک سامورایی خون آشام است که حملاتش را با خون افزایش می دهد در حالی که دومی به همراه ری ، یک روح گرگ گونه می جنگد.

اطلاعات جدید بازی Guilty Gear Strive

حالت های راهنما و تمرینی نیز در بازی وجود دارند که به شما کمک می کند در ابتدای بازی با سبک و سیاق آن بهتر اشنا شوید هر چند در گذشته شاهد این بودیم که این بخش ها چندان خوب عمل نمی کردند اما شاهد بهبود جزئی هستیم و باید دید در آینده تغییر خواهند کرد یا خیر.خوشبختانه ، شما می توانید مکانیک های پیچیده تری را در Mission Mode تمرین کنید. ماموریت های مختلفی برای یادگیری تکنیک ها در دسترس است.

به اندازه کافی ماموریت ها را انجام دهید و امتیازات مهارت را برای باز کردن قفل راهنماهای دقیق تر دریافت می کنید. همچنین حالت Survival Mode کلاسیک وجود دارد که بازیکنان در حالی که از سلامتی محدودی برخوردار هستند در برابر حریفان AI می جنگند. مقداری از سلامتی پس از هر برد بهبود می یابد در حالی که یک حریف سرسخت می تواند در نقاط خاصی ظاهر شود. به اندازه کافی خوب عمل کنید و ممکن است در جدول امتیازات آنلاین جایگاهی کسب کنید.

از نظر گیم پلی ، استرایو بزرگترین تغییر در مجموعه را نشان می دهد. Danger Time و Blitz Shield / Attack تمام شده اند. سیستم Gatling دیگر اجازه لغو حملات سنگین را نمی دهد. قابلیت دش کردن به بازی اضافه شده و به صورت کلی شاهد تغییرات زیادی هستیم که در راستای بهتر شدن آن هستند. در حالت آنلاین نیز در مودهای مختلف می توانید به تجربه بازی بپردازید. متأسفانه ، اجرای آن در آزمایش های بتا قبلی بسیار ایده آل نبوده است. برای این منظور ، Arc System Works در حال افزودن گزینه های بیشتری به این بخش است تا آن را بهبود بدهد. همچنین کسانی که فقط می خواهند بدون لابی آنلاین وارد مسابقه شوند، می توانند از منوی اصلی از ویژگی Quick Start استفاده کنند.

گیم پلی بازی GUILTY GEAR STRIVE

بازی در کنسول پلی استیشن 5 با وضوح تصویر 4k و نرخ فریم 60 اجرا می شود در حالی که برروی کنسول های پلی استیشن 4 و PS4 PRO به ترتیب شاهد رزلوشن 1536×864 و 1080p با نرخ فریم 60 برروی هر دو کنسول هستیم. ممکن است در روز عرضه شاهد وضوح تصویر بهتری برروی پلی استیشن 4 باشیم اما جهشی بزرگ در این موضوع چندان به واقعیت نزدیک نخواهد بود. از طرفی بازیکنان می توانند نسخه پلی استیشن 4 بازی را برروی پلی استیشن 5 با وضوح 1080p تجربه کنند که البته ارتقا به نسخه نسل نهمی نیز به صورت رایگان انجام خواهد شد.

این عملکرد 60 فریم در ثانیه در تمام سیستم عامل های PlayStation با در نظر گرفتن کراس پلی، حتی منطقی تربه نظر می سد. Arc System Works ویژگی کراس پلی بین PS4 و PS5 را تایید کرده است. با این حال، متاسفانه PC در این بخش پشتیبانی نمی شود. این بدان معناست که بازیکنان Steam نمی توانند بازی را با کسانی که در کنسول هستند، تجربه کنند. همچنین دو نسخه ویژه برای بازی در دسترس خواهند بود.

نسخه دلوکس ادیشن برروی تمامی پلتفرم ها در دسترس خواهد بود و علاوه بر بازی شامل سیزن پس اول خواهد بود. این Season Pass پنج شخصیت جدید ، دو مرحله جدید و پنج رنگ اضافی برای هر شخصیت به همراه یک بسته الحاقی داستانی را به بازی اضافه می کند. در حالی که سه روز دسترسی زودهنگام برای دارندگان نسخه کنسول Deluxe Edition در دسترس است ، دارندگان رایانه های شخصی در روز عرضه آن را دریافت خواهند کرد.

تصاویر جدید بازی Guilty Gear Strive

نسخه آلتیمیت ادیشن تنها برای دارندگان نسخه کنسولی در دسترس است و علاوه بر محتویات نسخه دلوکس، پک موسیقی های بازی با 55 ترک به صورت دیجیتال، تصاویری هنری بازی به همراه محتویات منتشر نشده به صورت دیجیتال و رنگ های جدید برای هر کاراکتر وجود خواهند داشت. هر کسی بازی را تا قبل از تاریخ 25 ژوئن تهیه کند محتویاتی برای دو کاراکتر سول و کای دریافت خواهد کرد.

منبع:

مطالب مرتبط

>