Forza Horizon 5 پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین بازی 2021 را دارد

Forza Horizon 5 پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین بازی 2021 را دارد
Forza Horizon 5 پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین بازی 2021 را دارد

در این مقاله قصد داریم به این سؤال بپردازیم که چرا Forza Horizon 5 پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین بازی 2021 را دارد. عنوان انحصاری مایکروسافت که در راه درستی قرار دارد.

طرفداران بازی های مسابقه ای در ننسل گذشته عناوین باکیفیت زیادی دریافت کرده اند که هم چنان آن ها را سرگرم نگه می دارند و حالا با نسخه جدید بازی فرمول یک به نظر می رسد که این روند رو به جلو خواهد بود. همچنین نسخه جدیدی از سری Ned for Speed در دست ساخت است و استودیوی کرایتریون ساخت آن را بر عهده خواهد داشت. با این وجود با اطمینان می توان گفت که جدیدترین نسخه فورتزا یعنی نسخه پنجم، مورد انتظار ترین بازی ریسینگ آینده است.

سالهاست که سری Forza Horizon نام Forza را به خود اختصاص داده و آن را به یک سری بازی های سرگرم کننده در فضای باز تبدیل کرده است و همه آن ها در ترکیب با کمی شبیه ساز موفق بوده اند. سبک کنترل قابل دسترسی تر و اتومبیل ها و محیط های جذاب و زرق و برق دار همیشه از ستون های اصلی سری بوده اند. به همین دلیل، این سری در میان بازیکنان رایانه های شخصی و Xbox که این نوع ترکیب خاص را در بازی های مسابقه ای خود دوست دارند، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با توجه به اینکه Forza Horizon 4 در سال 2018 به چنین موفقیت چشمگیری دست یافت، جای تعجب نیست که نسخه جدید در راه است و قرار است اواخر امسال در تاریخ 9 نوامبر منتشر شود.

با فرض این که این مجموعه در طول سال ها عالی بوده است دلیل کمی برای شکست آن وجود دارد. این سری برای مدت طولانی یکی از بهترین ای پی های ماشین سواری در صنعت بازی بوده است و منطق این است که این بازی پیش رو باید یکی از بهترین های این سری باشد و بدون شک یکی از بزرگترین بازی های سال خواهد بود. علاوه بر داشتن تمام تجربه و پیشرفت متمرکز در سالهای گذشته بازیهای Forza Horizon ، این مجموعه همچنین به چندین روش برای تشویق بازیکنان برای تجربه نسخه های بعدی سری متوسل می شود. اول از همه و مهمترین، احتمالاً تعداد خودروها خواهد بود. گرچه ما در حال حاضر لیست جدیدی از خودروهای تأیید شده نداریم، اما می دانیم که ، Forza Horizon 4 به همراه دی ال سی آن بیش از ششصد مدل برای انتخاب دارد.

با توجه به استانداردهای امروزی تعداد زیادی ماشین برای یک بازی با توجه به اینکه هر بازی Forza Horizon متعاقباً تجربه بزرگتر و بهتری نسبت به گذشته داشته اس ، احتمالاً می توان تصور کرد که تعداد اتومبیل های این بازی آینده اگر بیشتر از نسخه چهارم نباشد کمتر نیز نخواهد بود. در گذشته انتخاب نوع ماشین مورد علاقه یکی از مواردی بود که در بازی های ریسینگ وجود داشت اما حالا با فورزا کمتر کسی را می توان پیدا کرد که ماشین مورد علاقه خود را در بازی پیدا نکند.

Forza Horizon 5 پتانسیل تبدیل شدن به بزرگترین بازی 2021 را دارد

نکته جالب دیگر در مورد جدیدترین نسخه سری Horizon این واقعیت است که این نسخه در سیستم عامل های بیشتری از هر نسخه قبلی این مجموعه عرضخ خواهد شد. Forza Horizon 5 نه تنها در Xbox One ، بلکه در پی سی، اکس باکس سری اکس و اس و Game Pass نیز به بازار عرضه می شود. بنابراین ، با دریافت همه این سیستم عامل ها در روز اول، به راحتی می توان فهمید که این می تواند بزرگترین عرضه در تاریخ این مجموعه باشد. مهم نیست که در اکوسیستم ایکس باکس کجا هستید، چه جدیدترین و بهترین نسخه اکس و هر چیزی در این بین را داشته باشید، یا اگر فقط یک PC مخصوص بازی نسبتاً مناسب دارید ، می توانید بازی را از طریق سخت افزار مورد نظر خود انجام دهید.

اگر یکی از این سیستم عامل ها را در اختیار دارید و پول نقدی برای خرید فوری آن ندارید Game Pass نیز برای شما گزینه است زیرا بازی با نسخه استاندارد خود در همان روز در دسترس خواهد بود. بنابراین، مگر اینکه فقط از همه چیز مایکروسافت نفرت داشته باشید و گرنه بهانه ای برای انجام ندادن این بازی وجود ندارد. با وجود همه این انواع مختلف گیمرها که می توانند بازی را در روز اول انجام دهند، دشوار است که ببینیم این یکی از بزرگترین عرضه های تاریخ Xbox نخواهد بود چه رسد به یکی از بزرگترین بازی های امسال که چندان دور انتظار نیست.

مطمئناً جدیدترین نسخه سری Forza Horizon چیزهای زیادی دارد و به دلیل اینکه این یکی از بزرگترین عرضه های سال خواهد بود، تجربه آن ضروری خواهد شد. با یک سری مسابقه ای فوق العاده جاه طلبانه که با هر نسخه گسترده تر و عالی تر می شود ، مخاطبان اصلی گسترده ای که مشتاقانه منتظر این قسمت بعدی هستند و بزرگترین نسخه ای که این سری تا به حال دیده است، سخت نیست تا ببینید که چرا Forza Horizon 5 یکی از بزرگترین بازی های سال خواهد بود.

مطالب مرتبط
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *