Dying Light 2 یک دنباله هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد

Dying Light 2 یک دنباله هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد
Dying Light 2 یک دنباله هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد

در این مقاله به این سوال خواهیم پرداخت که چرا Dying Light 2 یک دنباله هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. اثر آخرالزمانی جذابی که طرفداران زیادی دارد. با ما همراه باشید.

طرفداران زامبی خوشحال شوید چرا که Dying Light 2 سرانجام به عرضه نزدیک می شود. پس از سال ها شروع و توقف و گمانه زنی های بی پایان در مورد دنباله یکی از بهترین بازی های زامبی در تمام دوران ها، اکنون می توانیم سرانجام انتظار داشته باشیم که Dying Light 2 Stay Human در 7 دسامبر امسال عرضه شود با فرض اینکه دوباره به تأخیر نیفتد اما با توجه به اینکه Techland در مورد Dying Light 2 صحبت کرده و اطلاعات زیادی که در حال حاضر درباره این بازی داریم به نظر می رسد که این بازی واقعاً آماده بیرون آمدن از کوره است. بنابراین حتی اگر تأخیر دیگری هم داشته باشیم، احتمالاً زیاد نخواهد بود.

با همه آنچه که ما در مورد Dying Light 2 می دانیم در این مرحله دلیل زیادی وجود دارد که فکر کنیم این نه تنها از هر لحاظ یک جانشین شایسته برای بازی اصلی خواهد بود، بلکه بسیار راحت نیز می تواند یکی از بزرگترین بازیهای امسال باشد اگر بزرگترین نباشد. بازی زامبی محور بقا و اکشن دنیای باز Techland ما را به وحشت انداخت و ذهن ما را نسبت به آنچه در سال 2015 از یک بازی زامبی انتظار داشتیم باز کرد. ماهیت باز طراحی مراحل، عبور از موانع به سبک The Mirror’s Edge و البته سیستم مبارزات جذاب و متنوع، همه چیزهایی بود که Dying Light را به یک کلاسیک فوری تبدیل کرد و علی رغم انتظار نسبتاً طولانی که برای دنباله داشته ایم، سخت است که در مورد آن هیجان زده نشویم.

چیزهای زیادی وجود دارد که تجربه Dying Light را تشکیل می دهد اما یکی از موارد بزرگتر مسلماً پارکور است. Dying Light 2 نویدبخش است که نه تنها آن را بازمی گرداند بلکه با دو برابر بیشتر از حرکاتی که می توانستید در جهان باز بازی قبل انجام دهید. این شامل 3000 انیمیشن منحصر به فرد است که امیدوارم فقط ماهیت بصری نداشته باشند و کمک کنند که حرکات نرم تر و راحت تر به نظر برسند. با وجود انواع مختلف لبه ها، دیوارها و سایر سطوح که هنگام حرکت با آن ها روبرو خواهید شد و البته همه زوایای مختلفی که می توانید به آن برخورد کنید، منطقی است که Techland بخواهد تعداد انیمیشن ها را به درجه بسیار بالاتری منتقل کنید، اما 3000 به نظر می رسد خیلی زیاد است حتی با توجه به مواردی که ذکر شد که در نهایت نشان از تلاش استودیو است.

Dying Light 2 یک دنباله هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد

به نظر من هدف از دانستن این موضوع این است که بسیار دقیق از نزدیک به هر انیمیشن نگاه کنیم. در حالت ایده آل ، این فقط چیزی است که باعث می شود حرکت در دنیای Dying Light 2 واقعی تر احساس شود. این دقیقاً همان چیزی نیست که اولین بازی با آن دست و پنجه نرم کرده و مشکلی داشته باشد، اما مطمئناً یک پیشرفت بسیار قابل تحسین است. برخی از این موارد ممکن است فقط کاربرد زیادی نداشته باشند، زیرا بازی انواع مختلفی از ابزار پیمایش مانند یک قلاب و پل های موقت برای مبارزه دارد. بنابراین چگونگی استفاده از این مسئله قطعاً جالب خواهد بود. با توجه به اینکه حالت های چالشی پارکور از جذاب ترین قسمت های محتوای بازی Dying Light بودند، من گمان می کنم بخش خوبی از این انتظار طولانی که از سال 2015 تجربه کرده ایم در جهت گسترش و تکمیل پیمایش بوده است. بنابراین این یکی از عناصر اصلی بازی خواهد بود که به محض دستیابی به آن به دنبال آن خواهم بود.

البته شاید جالب توجه ترین عنصر گیم پلی Dying Ligh مبارزات آن بود. به عنوان یکی از معدود بازی هایی که واقعاً مبارزه اول شخص را به درستی انجام می دهد، این کار بسیار بیشتر از این بود و در واقع با اضافه کردن مقدار زیادی سفارشی سازی و درخت مهارت رضایت بخش، یکی از سیستم های مبارزاتی برتر نسل گذشته را داشت و احساس می کردید که به طرز معنی داری پیشرفت می کنید. تا آنجا که من می توانم از اطلاعات منتشر شده در این مرحله مطلع شوم، به نظر می رسد که Dying Light 2 کم و بیش به این المان ها پایبند است و در عین حال کمی پیچیدگی بیشتری ایجاد می کند ، زیرا دشمنان تاکتیک های خود را در میانه جنگ تغییر می دهند ، بعضی اوقات شما را ملزم می کند که رویکرد خود را هنگام مبارزه تغییر دهید.

ضربات پرشی، اسلحه های سرد ، اشیا محیطی و مواد منفجره برای استفاده کاملاً راضی کننده به نظر می رسند و این بیشتر به این دلیل است که به نظر می رسد با تغییر در بازی اول یک رویکرد محافظه کارانه داشته اند و بیشترالمان های اصلی آن را سر جای خود نگه داشته اند. با این اوصاف، شما می توانید در زمینه های مختلف یک مجموعه مهارت را انتخاب و بیشتر روی آن تأکید کنید که به نظر می رسد بیشتر در جهت استفاده کامل از سیستم ساخت و ساز گسترده بازی باشد. به نظر می رسد که در نهایت مهم نیست که چطور می خواهید شخصیت خود را در بازی ارتقا دهید زیرا کارهای زیادی برای انجام و یادگیری خواهید داشت.

dying light 2

در حالی که داستان Dying Light به صورت کلی بسیار خوب بود، اما هنوز هم یک پله از مبارزات و حرکات پاکور آن عقب بود و ماهیتی کاملاً خطی داشت. مطمئناً هیچ مشکلی وجود ندارد، اما به نظر می رسد داستان Dying Light 2 این بار بیشتر مورد توجه قرار گرفته است زیرا که مسیرهای انشعابی را انتخاب می کند و شما تصمیم می گیرید که در میان 3 جناح اصلی کدام را انتخاب کنید. بسته به اینکه با چه جناحی همسو شوید، به مناطق مختلف ایمن و فن آوری های مختلفی برای کمک به شما در موقعیت های دیگر دسترسی خواهید داشت و همچنین می تواند از جنبه های خاصی مانع پیشرفت شما شود، بنابراین انتخاب عاقلانه این که چه کسی را کمک کنید و چه کسی را بپیچید بخش بزرگی از تجربه خواهد بود.

آخرین نکته اما نه از نظر اهمیت خود زامبی ها هستند. در حالی که از زمان آخرین بازی تنها شش سال می گذرد ، اما در چارچوب داستان این زمان در واقع به 15 سال رسیده است، بنابراین مسلما زامبی هایی که در آخرین بازی به آنها عادت کردیم اکنون به چیزهای مختلفی جهش یافته اند و البته بسیاری از قوانین مختلف در برخی موارد مانند قوانین اساسی چرخه روز و شب هنوز برقرار است و این بدان معناست که دشمنان ضعیف و ضعیف تر در طول روز بیرون می آیند در حالی که موجودات قوی تر بیشتری در شب بیرون می آیند. اما در این قوانین، ما شاهد تنوع بسیار بیشتری خواهیم بود. تعداد بیشتری از انواع دشمن مخصوصاً در شب در Dying Light 2 با دشمنانی بسیار قویتر و سریعتر از آنچه که از بازی اول به آن عادت کرده ایم، قابل مشاهده است.

علاوه بر این ، Techland گفته است كه دشمنان فردی مجموعه ای از اولویت های هوش مصنوعی متفاوت از دشمنان در یك گروه را دارند، که ممکن است ما را به یاد بازی Days Gone بیندازد. آن ها جزئیات زیادی در مورد معنای دقیق آن نداده اند اما این واقعیت که آنها آن نکته خاص را ابراز کرده اند واقعاً جالب است زیرا این امر می تواند منجر به تنوع زیادی در برخوردهای دشمن شود و ما را بیشتر به چالش بکشد نسبت به بازی قبلی که در نوع خود خوب عمل کرده بود. Dying Light 2 Stay Human واقعاً به دنبال این است که یک دنباله واقعی به تمام معنا باشد. در حالی که بسیاری از دنباله های این روزها منتشر می شوند و با اصلاح مجدد آنچه آخرین بازی انجام داده است، تا حد زیادی بر روی گذشته خود استراحت می کنند، اما به نظر می رسد Techland هیچ یک از این موارد را ندارد.

منبع:

مطالب مرتبط

>