تمامی اطلاعات در رابطه با Assassin’s Creed Valhalla: The Siege of Paris

تمامی اطلاعات در رابطه با Assassin’s Creed Valhalla: The Siege of Paris
تمامی اطلاعات در رابطه با Assassin’s Creed Valhalla: The Siege of Paris

در این مقاله به تمامی اطلاعات در رابطه با Assassin’s Creed Valhalla: The Siege of Paris خواهیم پرداخت. دومین بسته الحاقی عنوان والهالا که به تازگی منتشر شده است.

تا زمان عرضه نسخه اصلی بعدی در سری Assassin’s Creed طولانی ترین بازی این سری از نظر پشتیبانی والهالا بوده است. Ubisoft تأیید کرده است که این RPG اکشن جهان باز نیز در طول سال 2022 به دریافت محتوای جدید ادامه خواهد داد. البته چند سالی است که اولین سال پشتیبانی بازی پس از عرضه در جریان است. در اوایل سال جاری ، ما اولین گسترش دهنده خود را با Wrath of Druids دریافت کردیم و به زودی ، در 12 آگوست ، دومین توسعه دهنده بازی به نام محاصره پاریس عرضه شده است. در اینجا قصد داریم به مهمترین اطلاعاتی که باید در مورد آن بدانید نگاهی بیندازیم.

همانطور که Wrath of Druids بازیکنان خود را به ایرلند برد ، همچنین محاصره پاریس جهان Assassin’s Creed Valhalla را فراتر از انگلستان گسترش خواهد داد و Eivor این بار به سمت پادشاهی فرانسه حرکت می کند و چرا دقیقا Eivor راهی فرانسه شده است؟ محاصره پاریس حول حمله وایکینگ ها به پاریس می چرخد ، که یکی از بلند پروازانه ترین نبردها و تهاجمات تاریخ وایکینگ ها است. بازیکنان برای غارت ثروت های آن و حمله به شهرها و شهرک های آن به پادشاهی می روند و با پادشاه فرانسه چارلز چاق روبرو می شوند. دقیقاً مشخص نیست که نقشه فرانسه چه اندازه است ، اما ظاهراً بسیاری از سرزمین های پادشاهی را تشکیل می دهد ، بنابراین انتظار داشته باشید که بسیار بزرگ باشد.

محاصره پاریس علاوه بر محتوای داستانی جدید و منطقه ای کاملاً جدید برای کشف ، محتوای جدید دیگری را نیز در سطح خردتری با خود به همراه خواهد آورد. این شامل دشمنان جدیدی نیز می شود که ویژگی ها ، نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد خود را خواهند داشت. یکی از این دشمنان جدید که تا کنون آشکار شده است شوالیه های فرانسوی هستند که هنگام نبرد بر روی اسب ها به سمت ایور می آیند و با حملات سواری شما را مورد اصابت قرار می دهند.

تمامی اطلاعات در رابطه با Assassin’s Creed Valhalla: The Siege of Paris

محاصره پاریس نیز مانند Wrath of Druids قبل از آن ، توانایی های جدیدی را برای بازیکنان به کار می گیرد که می توانید در هنگام مبارزه از آن استفاده کنید. تاکنون ، یوبی سافت به طور رسمی یکی از این موارد را با نام “طاعون موش ها” فاش کرده است. با استفاده از این توانایی ، می توانید یک تیر ویژه به سمت دشمن شلیک کنید که ارتش کوچکی از موش ها را برای جمع شدن دشمنان احضار می کند و آن ها را به قتل می رساند.

همچنین قابل ذکر است که سلاح ها، زره و حیوانات جدیدی به بازی اضافه خواهند شد. لازم به ذکر است که انواع اقسام ماموریت های اصلی و فرعی نیز در دسترس خواهند بود. آخرین چیزی که یک بازی مانند Assassin’s Creed Valhalla به آن احتیاج دارد این است که طولانی تر باشد ، اما با این وجود ، شما انتظار دارید که دومین توسعه بزرگ بازی یک تجربه طولانی را ارائه دهد. بنابراین محاصره پاریس دقیقاً چقدر طول می کشد؟ شما می توانید انتظار داشته باشید که اندازه آن تقریباً شبیه Wrath of Druids باشد ، که طول آن را بین 8 تا 12 ساعت (یا اگر به طور کامل با محتویات جانبی درگیر شوید) 15-20 ساعت طول می کشد.

این با Origins و Odyssey ، Ubisoft که ابتدا یک بسته الحاقی نسبتاً کوچکتر به ما داد و پس از آن یک توسعه دهنده بسیار طولانی تر ارائه داد فرق دارد. محاصره پاریس به اندازه سرنوشت آتلانتیس نخواهد بود اما با این وجود، 10-15 ساعت محتوای جدید Assassin’s Creed Valhalla جذاب است.

منبع:

مطالب مرتبط

>