نگرانی هایی که در مورد Call of Duty: Vanguard وجود دارد

نگرانی هایی که در مورد Call of Duty: Vanguard وجود دارد
نگرانی هایی که در مورد Call of Duty: Vanguard وجود دارد

بالاخره پس از مدت ها انتظارتریلر نسخه جدید ندای وظیفه اثر استودیوی اسلج همر و کمپانی اکتیویژن منتشر شده است اما نگرانی هایی که در مورد Call of Duty: Vanguard وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

با یک نگاه به Call of Duty: Vanguard می توانید تصور کنید که همان صحنه جنگ جهانی دوم با جبهه های متعدد جنگی است که از آمریکای شمالی گرفته تا جبهه های شرقی و اروپای غربی ادامه دارد. اگرچه شما بار دیگر در طول روز به سواحل نورماندی حمله خواهید کرد ، اما بیشتر مبارزات انتخاباتی پس از جنگ جهانی دوم با شکست نازی ها و کشته شدن هیتلر در حال انجام است اما متحدان هنوز باید با هاینریش فرایزنگر متخاصم و پروژه ققنوس که برای ایجاد “جانشین هیتلر” مورد استفاده قرار می گیرد ، مبارزه کنند.

از نظر اتمسفر و فضا تقریباً شبیه عناوین مدرن ولفنشتاین است البته بدون سگ های رباتیک ، فناوری علمی تخیلی ، سربازان بزرگ و یا هر چیزی که ولفنشتاین را جالب می کند. اما این واقعیت که Vanguard از جنگ جهانی دوم به عنوان یک پس زمینه استفاده می کند ، قطعاً علامت سوال بزرگی در کیفیت کلی داستان به جا می گذارد. زمان نشان خواهد داد اما همه چیز یکسان است حتی اگر طرفداران به چیز متفاوتی امیدوار باشند این نگرانی وجود دارد.

از نظر مقیاس ، Vanguard یک پروژه عظیم است. این کمپین شامل چندین جبهه جنگ است. 20 نقشه برای چند نفره (با 16 مورد اصلی) و یک حالت کاملا جدید به نام Champion Hill. یک حالت جدید زامبی ساخته Treyarch که با آن در جنگ سرد Black Ops متصل می شود و البته ، نقشه جدید Warzone که به انتشار در سال جاری وابسته است. مقیاس قابل توجه است ، اما در مورد تضمین کیفیت نیز نگرانی ایجاد می کند. Call of Duty: Black Ops Cold War نیز نسبتاً بزرگ بود و توسعه دهندگان متعددی روی آن کار می کردند ، اما مشکلات پشت پرده گزارش شد که در مجموع به یک دوره توسعه کوتاه تر انجامید.

نگرانی هایی که در مورد Call of Duty: Vanguard وجود دارد

نگرانی دیگری که وجود دارد حجم بازی است که امیدواریم در این نسخه شاهد حجم های کمتری از سوی استودیو سازنده باشیم زیرا که در نسخه های اخیر حجم بازی های سری به شدت و غیرمعقولانه بالا رفته است. مورد بعدی بخش چند نفره بازی است که در نسخه های قبل مشکلات مختلفی داشت و امیدواریم در زمان عرضه این بازی جدید دیگر شاهد آن ها نباشیم.

مورد بعدی قیمت بازی است که نسخه نسل هشتمی 60 دلار و نسخه نسل نهمی بازی 70 دلار خواهد بود و طبق انتظار ارتقا به نسخه نسل جدید رایگان نخواهد بود. البته در مقایسه با قیمت 100 دلاری نسخه کراس جن بتلفیلد 2042 همچنان ارزان تر است اما در هر صورت اندکی بالا به نظر می رسد.

منبع:

مطالب مرتبط

>