چگونه پیامک‌های اندروید را پین کنید

چگونه پیامک‌ها را در اندروید پین کنید
چگونه پیامک‌ها را در اندروید پین کنید

اگر با افراد زیادی در ارتباط هستید، برنامه‌ی پیام‌های متنی شما ممکن است خیلی شلوغ باشد. بهتر نیست چند تا از مکالمه‌ها را به طور ثابت در بالا نگه دارید؟ پین کردن مکالمات در شبکه‌های اجتماعی کار سختی نیست اما شاید تا به حال برایتان سؤال شده باشد که چگونه پیامک‌ها را در اندروید پین کنید. این کار به راحتی قابل انجام است.

برنامه‌ی پیامک‌های خود گوگل قابلیتی دارد که اجازه می‌دهد مکالمات را در بالا پین کنید. حداکثر برای سه گفتگو می‌توانید این کار را انجام دهید اما در عوض دیگر هیچوقت مجبور نخواهید بود دنبال آن مکالمات بگردید.

این کار خیلی آسان است. همراه باشید تا ببینید چگونه به راحتی چگونه پیامک‌های اندروید را پین کنید.

پین کردن پیامک‌ها در اندروید

برنامه‌ی پیامک‌های گوگل روی بعضی از دستگاه‌های اندروید از قبل نصب شده است. اگر روی گوشی شما نیست، از گوگل پلی استور دانلودش کنید.

وقتی برنامه را باز کردید، اگر اولین بارتان باشد که از آن استفاده می‌کنید، یک گزینه‌ی Set Default SMS App خواهید دید.

چگونه پیامک‌های اندروید را پین کنید

کلیک کردن بر روی این دکمه شما را به صفحه‌ای راهنمایی می‌کنید یا منویی را بالا می‌آورد که در آنجا می‌توانید برنامه‌ی Messages گوگل را به عنوان پیش فرض گوشی ‌تان ثبت کنید.

چگونه پیامک‌های اندروید را پین کنید

با این کار مکالمات از برنامه‌ی قبلی به Messages منتقل می‌شوند و باید در برنامه‌ی جدید ظاهر شوند. یک مکالمه را انتخاب کنید و آن را نگه دارید.

Messages

با این کار چند قابلیت در بالا نمایان می‌شود. ایکون پین را فشار دهید.

پین کردن مکالمات در اندروید

حالا مکالمه‌ی مورد نظر در بالای لیست ثابت می‌ماند. برای حذف مکالمه از پین کافی است نگهش دارید تا گزینه‌ی آن پین ظاهر شود.

چگونه پیامک‌های اندروید را پین کنید

به همین سادگی یاد گرفتید چگونه پیامک‌های اندروید را پین کنید. همانطور که قبلا گفته شد، تا سه مکالمه را می‌توانید پین کنید. مکالمه های پین شده خودشان بر اساس ترتیب زمانی جا به جا می‌شوند اما آن بالا باقی می‌مانند. دیگر لازم نیست برای پیدا کردن مکالمه‌های مورد علاقه‌‌تان در لیست بالا و پایین بروید!

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *