چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند

چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند
چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند

چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند؟ آیا واقعا راهی هست که بفهمیم چه کسی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده است؟ یک راه وجود دارد، باید از برنامه های مخصوص این کار استفاده کنید.

هر اینفلوئنسر اینستاگرام لایک و فالوور بیشتری می خواهد، اما حفظ فالوورهای فعلی شما به همان اندازه مهم است. این ممکن است برای شما این پرسش را ایجاد کرده باشد که “چه کسی من را در اینستاگرام آنفالو کرد؟” و به دنبالش، چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند؟

اینستاگرام هیچ راه رسمی برای بررسی آنفالوهای شما ارائه نمی دهد. بنابراین با وجودی که می بینید تعداد فالوورها در پروفایل کاهش می یابد، نمی دانید چه کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است.

تعداد زیادی برنامه شخص ثالث وجود دارد که ببینید چه کسی شما را در اینستاگرام آنفالو می کند. اینها به عنوان ردیاب اینستاگرام برای فالوورها و آنفالوورها عمل می کنند و به شما نگاهی سریع به افرادی می دهند که فکر می کنند پست های شما دیگر ارزش دیدن ندارند.

مشکل برنامه های شخص ثالث اینستاگرام

چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند. شما می توانید این کار را انجام دهید اما یک مشکل وجود دارد. اینستاگرام به شدت روی برنامه های شخص ثالث نظارت می کند و فعالیت آنها را نمی پذیرد و این امنیت اکانت شما را به خطر می اندازد.

به علاوه، اطلاعات این برنامه ها کامل نیست. برای مثال، با همه این برنامه‌ ها، فقط داده‌ های مربوط به اولین دانلود برنامه را خواهید دید. از زمانی که آن را راه‌اندازی می‌ کنید، تمام تغییرات اکانت های شما را ردیابی می‌ کند. اگر قبل از نصب برنامه فالوورهایتان را از دست داده باشید، هیچ‌ یک از آنها را نخواهید دید. بنابراین، قبل از اینکه بتوانید ببینید چه کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده است، باید کمی صبر کنید.

این برنامه ها ممکن است هر لحظه از کار بیفتند زیرا اینستاگرام سابقه تغییر API یا قوانین را بدون هیچ هشداری دارد. در گذشته، چندین برنامه خوب شخص ثالث به دلیل تغییر قوانین اینستاگرام، از جمله Unfollowgram و FollowMeter که دو تا از بهترین برنامه های تشخیص آنفالو در اینستاگرام بودند، بسته شدند.

با توجه به این دلایل، توصیه می کنیم از برنامه های ردیابی فالوور اینستاگرام استفاده نکنید. اما اگر داشتن پاسخ چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند برایتان مهم است، با دانش از ریسک‌ ها و خطرات احتمالی، استفاده از این اپلیکیشن‌ها را شروع کنید. چند نمونه از بهترین اپلیکیشن‌های آنفالویاب را در ادامه می بینید.

Followers And Unfollowers، بهترین برنامه اندروید

بررسی آنفالوورها در برنامه Followers & Unfollowers

ما برنامه‌های مختلفی را امتحان کردیم تا بفهمیم چه کسی ما را آنفالو کرده است و Followers & Unfollowers گزینه خوبی است. راه‌اندازی آسانی دارد، رابط کاربری ساده است و کاملا رایگان است. اما نقطه ضعفش این است که فقط در اندروید در دسترس است و فقط از نقطه راه‌اندازی به بعد کار می‌کند، بنابراین نمی‌توانید فالوورهای قدیمی را پیدا کنید.

چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند؟ با اطلاعات اکانتتان وارد شوید تا به داشبورد دسترسی داشته باشید. صفحه اصلی آمار حساب شما مانند فالوورها، دنبال کنندگان و پست های شما را نشان می دهد.

در زیر آن بخش Follower / Unfollower قرار دارد که آنفالوورها، فالوورهای جدید، حساب‌هایی را که دنبال می‌کنید و شما را دنبال نمی‌کنند، دوستان مشترک و حساب‌هایی که شما را دنبال می‌کنند اما آنها را دنبال نمی‌کنید نمایش می‌دهد. روی Who Recently Unfollowed You ضربه بزنید تا لیست کامل افرادی که شما را در اینستاگرام آنفالو کرده اند دریافت کنید.

صفحه اکانت ها را نشان می دهد. با ضربه زدن روی یک اکانت، آن را در اینستاگرام از طریق یک پنجره کوچک باز می‌کنید و می توانید آنها را آنفالو کنید.

Followers & Unfollowers قابلیت های دیگری برای تجزیه و تحلیل تعامل و پیدا کردن فالوورهای روح (کاربران غیرفعال و کمین‌ کنندگان)، کسانی که لایکشان را حذف کرده اند، کسانی که بیشترین لای دارد. همه قابلیت ها رایگان هستند.

برنامه‌های دیگر برای اینکه بفهمیم چه کسی آنفالو کرده

اپلیکیشن‌های دیگری برای بررسی آنفالو شدن در اینستاگرام وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها هم استفاده کنید. در ادامه لیستی از آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

البته توصیه می‌کنیم که اگر قصد استفاده از چنین برنامه‌هایی را دارید بهتر است از Followers & Unfollowers استفاده کنید که به نظر می‌رسد مطابقت بیشتری با قوانین اینستاگرام دارد.

UnFollowers for Instagram برای iOS (رایگان)

Followers – Unfollowers برای اندروید (رایگان)

چگونه کسانی که شما را آنفالو کرده‌اند، آنفالو کنید

اسکرین شات صفحه اصلی فالوورها و غیرفالوورها

تا اینجا دیدیم چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند. شاید قصد حذف آنفالوکنندگان را داشته باشید.

فالو بک برای برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی مهم است. بنابراین اکنون که می‌دانید چه افرادی شما را در اینستاگرام آنفالو کرده اند، ممکن است بخواهید لطفشان را جبران کنید! هر بار که نوتیفیکیشن دریافت می کنید، می توانید آن اکانت را نیز آنفالو کنید.

اما، در مورد کسانی که قبل از نصب برنامه آنفالویتان کرده‌اند چطور؟ از Followers & Unfollowers استفاده کنید تا متوجه شوید چه کسانی شما را دنبال نمی کنند و آنها را آنفالو کنید.

1- با اکانت اینستاگرام در Followers & Unfollowers لاگین کنید.

بخش Unfollowers در برنامه Followers & Unfollowers

2- در صفحه اصلی، روی Don’t Follow You Back ضربه بزنید.

3-  روی Unfollow در کنار هر اکانتی که می‌خواهید آنفالو کنید بزنید.

اسکرین شات دنبال نشده را لغو کنید

چگونه از ریزش فالوور جلوگیری کنید

شاید کسی چون به او فالو بک نداده‌اید آنفالو کرده. اگر دلیل این نباشد، شاید چند راهکاری که در ادامه می گوییم به شما کمک کند.

1- ریزش فالوور به خاطر خرید فالوور است

از خرید فالوور در اینستاگرام خودداری کنید، این روی اعتبار اکانت شما تاثیر می گذارد

اینستاگرام متوجه خرید فالوور می شود و مخالف این کار است. فالوورهای فروشی معمولا روبات یا فیک هستند. اینستاگرام مرتب چنین اکانت‌هایی را پاک می‌کند، بنابراین ممکن است دلیل کاهش تعداد فالوورهای شما باشد. به این خدمات تکیه نکنید. آنها هدر دادن پول هستند و اعتبار را تحت تأثیر قرار می دهند.

2- شدو بن شده‌اید

گوشی حالت تاریک اینستاگرام

تلاش برای دور زدن قوانین فعالیت در اینستاگرام می تواند منجر به Shadow-ban شود. یعنی در حالی که برنامه به طور معمول برای شما کار می کند، اینستاگرام به عمد پست های شما را مخفی می کند یا آنها را در کمترین اولویت قرار می دهد. Shadow-ban می تواند فعالیت شما در اینستاگرام را بی فایده کند.

اینستاگرام اکانت‌هایی را که سعی می‌کنند با خرید فالوور یا استفاده از تقلب‌های شخص ثالث، سیستم را دستکاری کنند، مسدود خواهد کرد. برنامه‌ها و سرویس‌هایی را خواهید یافت که پست‌های شما را به‌طور خودکار لایک می‌کنند و روی آن‌ها نظر می‌دهند، یا به روش‌های جعلی باعث افزایش تعامل دیگر می‌شوند. به هر قیمتی از اینها اجتناب کنید.

می‌توانید با درخواست از دوستتان برای آنفالو کردن شما و سپس جستجوی یکی از هشتگ‌هایی که زیر پست اضافه کرده‌اید، بررسی کنید که آیا در حالت شدو بن قرار گرفته‌اید یا خیر. اگر پست شما در هشتگ یافت شد، به این معنی است که شدو بن نیستید.

3- خیلی کم یا خیلی زیاد پست می‌گذارید

پست های پاک شده اینستاگرام

اگر خیلی زیاد پست بگذارید، فالوورها از دیدن پشت سر هم پستهایتان خسته می شوند. به خصوص در مورد پست‌های تبلیغاتی صدق می‌کند.

از طرف دیگر، اگر به ندرت پست می گذارید، فالوورها فکر می کنند که صفحه ای غیرفعال، ارزش فالو کردن ندارد.

حفظ تعادل دشوار است و یک قانون طلایی یا یک عدد توصیه شده برای رعایت آن وجود ندارد. این چیزی است که باید با فالوورهایتان آن را کشف کنید.

شعار جدید در میان کارشناسان رسانه‌های اجتماعی، یکنواختی است: برنامه‌ای برای پست‌گذاری تعیین کنید که بتوانید به طور مداوم آن را حفظ کنید.

4- اشتباهات پایه ای در استفاده از اینستاگرام دارید

شخصی که از اینستاگرام در موبایل استفاده می کند

ارسال در مورد موضوعاتی که به برند شما بی ربط است.

پست در مورد موضوعات بحث برانگیز که مردم نظرات مختلفی دارند.

عدم تعامل با نظر دهندگان در پست ها.

پست بدون هشتگ مناسب یا با کپشن ضعیف.

گذاشتن عکس های با کیفیت پایین و ادیت نشده.

زیاد درگیر فالوورهای اینستاگرام نشوید

قفل شدن در آمار یک شبکه اجتماعی آسان است، به خصوص از آنجایی که ابزارهای تجزیه و تحلیل عالی برای مشاهده عملکرد شما در اینستاگرام وجود دارد. اما در مورد این چیزها وسواس نداشته باشید. واقعاً مهم نیست که کسی شما را در اینستاگرام آنفالو کند.

در واقع، از دست دادن یک فالوور به این معنی نیست که شما کار وحشتناکی انجام می دهید. در عوض، از اینستاگرام به عنوان راهی برای فرار از واقعیت برای چند ثانیه لذت ببرید. نه کمتر نه بیشتر.

اکنون می‌دانیم چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند. اگر می‌خواهید بیشتر از اینستاگرام بدانید، آموزش ذخیره ریلز اینستاگرام در Camera Roll آیفون را ببینید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *