آپدیت HARMONYOS 2.0.0.206 برای گوشی پی 50 پرو هوآوی منتشر شد

آپدیت HARMONYOS 2.0.0.206 برای گوشی پی 50 پرو هوآوی منتشر شد
آپدیت HARMONYOS 2.0.0.206 برای گوشی پی 50 پرو هوآوی منتشر شد

هوآوی در طول ماه های گذشته نسخه جدید سیستم عامل هارمونی را برای دیوایس های مختلفی منتشر کرد و حال نوبت به پی 50 پرو رسیده است. با اعوجاج همراه باشید.

هواوی طی چند ماه گذشته به روز رسانی اصلی HarmonyOS 2 را برای بسیاری از تلفن های هوشمند منتشر کرده است. بر اساس گزارش اخیر ، Huawei P50 Pro در حال دریافت نسخه HarmonyOS 2.0.0.206 نسخه جدید است. شماره نسخه به روز رسانی C00E206R3P4 است در حالی که حجم به روز رسانی 609 مگابایت است.

تغییرات به روز رسانی نشان می دهد که این ارتقاء یک به روزرسانی را برای مرکز خدمات به ارمغان می آورد. این مرکز ترکیبی از خدمات مبتنی بر صحنه و دسترسی با یک کلیک را به خدمات مشابه اضافه می کند. مرکز وظیفه توابع مدیریت وظیفه بین دستگاهی و غیره را اضافه می کند.

آپدیت جدید هارمونی برای پی 50 پرو منتشر شد

آپدیت HARMONYOS 2.0.0.206 برای گوشی پی 50 پرو هوآوی منتشر شد

مرکز خدمات یک سرویس مبتنی بر صحنه جدید را در برگه “Discovery” اضافه می کند. برای ورود ، صفحه را از لبه گوشه چپ یا پایین سمت راست صفحه به سمت بالا بکشید. هنگامی که به دسکتاپ اضافه می شود ، می تواند به طور خودکار با یک کارت جهانی سازگار شود و خدمات مشابه را با یک کلیک دریافت کند.

عملکرد مدیریت وظیفه بین دستگاه را اضافه می کند. در مرکز وظیفه ، می توانید وظایف یک شبکه WLAN و دستگاه Huawei ID را مشاهده کرده و از آنها استفاده کرده و وظایف را به یکدیگر منتقل کنید و غیره. برای ورود به مرکز وظیفه ، انگشت خود را از پایین صفحه بکشید.

نماد بارگیری سریع را برای برنامه روش ورودی Xiaoyi اضافه می کند. روش ورودی Xiaoyi می تواند یک تجربه تایپ ساده و ایمن را برای شما به ارمغان آورد.

جلوه عکاسی دوربین در برخی از صحنه ها را بهینه می کند.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *