آیفون SE نسل بعدی از نوع 5G خواهد بود و سال 2022 از راه می رسد

آیفون SE نسل بعدی از نوع 5G خواهد بود و سال 2022 از راه می رسد
آیفون SE نسل بعدی از نوع 5G خواهد بود و سال 2022 از راه می رسد

اپل درصدد است بزودی نسل بعدی گوشی اقتصادی آیفون SE را معرفی کند. اسمارتفونی که طراحی بهبودیافته دارد و سخت افزاری قوی تر. با اعوجاج همراه باشید.

آیفون SE جدید اپل در راه است و برای راه اندازی از اتصال 5G استفاده می کند. حداقل ، این نظر تحلیلگر مشهور صنعت مینگ چی کو است.

او همچنین پیش بینی می کند که آیفون 14 پرو اولین کسی خواهد بود که از بریدگی دوربین جلو به طور کامل جلوگیری می کند و اپل به جای آن از لنزهای سوراخ پانچ استفاده می کند.

باید بگوییم ، در حالی که قبلاً مورد دوم را شنیده ایم ، اما کاملاً قانع نشده ایم. برید جدید و کوچکتر در سری آیفون 13 یک سازش مناسب است و اگر بتواند سری جدیدی از دستگاه ها را که از نظر ظاهری بسیار متفاوت هستند ، در اختیار اپل قرار دهد ، خارج از شخصیت خواهد بود. ما فقط نمی توانیم ببینیم که آیفون 14 دارای یک ناچ است و 14 پرو نه. با این حال ، ما ممکن است اشتباه کنیم.

آیفون 14 و آیفون اس ای 2 در راهند

کو همچنین پیشنهاد می کند که یک آیفون 6.7 اینچی مقرون به صرفه نیز روی کارت ها قرار دارد. “سخت افزار فروش آیفون های 2022 شامل 1) iPhone SE جدید با پشتیبانی از 5G (1H22) ، 2) آیفون جدید و مقرون به صرفه 6.7 اینچی (2H22) ، و 3) دو مدل جدید رده بالا مجهز به سوراخ پانچ صفحه نمایش (جایگزین طراحی منطقه ناچ) و دوربین عریض 48 مگاپیکسل (2H22) “، او در آخرین گزارش بازار خود نوشت.

دوربین 48 مگاپیکسلی قابل باور است ، همچنین افزودن 5G به آیفون SE بعدی. در واقع ، با در نظر گرفتن کاهش قیمت فناوری مودم 5G در حالی که پشتیبانی شبکه افزایش می یابد ، منطقی به نظر می رسد. اگر اپل در آینده گوشی های 4G را در نظر بگیرد واقعاً شگفت زده می شویم.

منبع:

مطالب مرتبط

>