راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits
راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

در این مقاله به راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits و تمام نکاتی که هنگام تجربه این عنوان باید رعایت کنید خواهیم پرداخت.

Kena یک بازی بزرگ نیست ، اما در حالی که نباید منتظر یک جهان باز گسترده باشید ، هنوز فضای زیادی برای اکتشاف وجود دارد. به گفته Ember Lab ، طراحی خطی گسترده بازی تضمین می کند که معمولاً مسیرها و مناطق اختیاری برای کشف وجود خواهد داشت و بیشتر اوقات ، آنچه شما پیدا می کنید اغلب مفید است. شما پازل های محیطی ، کلکسیون های مخفی ، ارزهایی را که برای خرید لوازم آرایشی و تزئینی استفاده می کنید و همچنین کلاه های جدیدی برای قرار دادن روی دوستان خود و موارد دیگر پیدا خواهید کرد ، بنابراین همیشه ایده خوبی است که قبل از حرکت رو به جلو ، زمان خود را به طور کامل صرف کاوش کنید.

راهنمای بازی Kena: Bridge of Spirits

دشمنان در کنا: پل ارواح گاهی اوقات به طرز شگفت انگیزی ضربه می زنند و با توجه به شلوغی و تنش برخی برخوردهای رزمی ، جلوگیری از حملات در مواقعی بسیار دشوار است. با این اوصاف ، چندین حمله دشمن دارای افزایش قابل توجهی است که خوشبختانه می توان آنها را قطع کرد. بنابراین اگر دشمنی را مشاهده کردید که یک انیمیشن را برای حمله شروع می کند ، اگر ابتدا به آن حمله کنید ، مانع از اتمام حرکت آن می شوید. به عنوان یک قاعده ، کنا شما را تشویق می کند که در جنگ تهاجمی باشید.

یکی از مفیدترین ارتقاءهایی که می توانید در درخت مهارت های ناامیدکننده محدود کنا باز کنید Multishot است. اگر به دشمنی شلیک کنید که توسط حمله رات ساقط شده است ، پیکان شکسته می شود و هنگام برخورد پراکنده می شود و به دشمنان دیگر در مجاورت خود نیز ضربه می زند. این یک حرکت کنترل جمعیت بسیار موثر است و مخصوصاً در مبارزات شلوغ تر مفید است ، بنابراین مطمئن شوید که در اسرع وقت این قفل را باز می کنید.

میدانهای رزمی در کنا: پل ارواح به طور کلی دارای چشم انداز بسیار خرابی هستند و منبع آن ها همیشه یک گل بزرگ ، قرمز و پیازی است که “قلب” نامیده می شود. پاکسازی این قلب ها با Rot امکان پذیر است و این چیزی است که شما باید در هنگام مبارزه نیز به آن توجه کنید. با پیشرفت مبارزه، این گل ها باز می شوند و در برابر حمله رات آسیب پذیر می شوند. به محض انجام این کار ، آن ها را نابود کنید ، زیرا اگر این کار را نکنید ، دشمنان همچنان بی وقفه به قیام خود ادامه می دهند.

یکی از اولین کارهایی که در کنا انجام می دهید استفاده از توانایی نبض است ، که یک پالس نور و انرژی را به بیرون ارسال می کند که با اجسام محیطی در تعامل است. با یک فشار ساده L1 فعال می شود و قطعاً باید به طور مرتب از آن استفاده کنید. البته ، شما نباید آن را اسپم کنید (مگر اینکه دلیلی داشته باشید)، اما نه تنها Pulse برای برخی از معماها مهم است ، بلکه می تواند برای برجسته کردن اسرار در محیط یا جمع آوری کلکسیون های مخفی مورد استفاده قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *