نکات جدید بازی Gran Turismo 7

نکات جدید بازی Gran Turismo 7
نکات جدید بازی Gran Turismo 7

در این مقاله به نکات جدید بازی Gran Turismo 7 و جدیدترین اطلاعاتی که از این انحصاری جدید سونی منتشر شده است خواهیم پرداخت.

Polyphony Digital از همان ابتدا که Gran Turismo 7 را معرفی کرد ، از آن به عنوان یک تجربه سنتی تر GT یاد می کرد ، بنابراین تعجب آور نیست که این رویکرد بازی نیز در بخش کمپین خود در پیش گرفته است. کازونوری یامائوچی ، تهیه کننده مجموعه و رئیس Polyphony Digital ، می گوید که کمپین Gran Turismo 7 “به ریشه های اصلی تجربه حالت کمپین GT برمی گردد.” فهرست محدود وسایل نقلیه Gran Turismo Sport در هنگام عرضه یکی از ناامیدکننده ترین عناصر آن بود ، اما Gran Turismo 7 به دنبال ارائه یک تجربه بسیار بهبودیافته تر است.

به گفته یامائوچی ، Polyphony Digital به وضوح Gran Turismo 7 را به عنوان یک بازی کلکسیون ماشین طراحی کرده است ، به این معنی که بازیکنان می توانند لیست بزرگی را انتظار داشته باشند و راه های زیادی برای باز کردن ماشین های مختلف وجود دارد. یکی دیگر از جنبه های مهم مجموعه اتومبیل GT Cafe خواهد بود ، جایی که برای مقابله و تکمیل ماموریت ها و مسابقات مختلف در سراسر جهان با پاداش اتومبیل های مختلف است. مجموعه خودروها همیشه بخش مهمی از تجربه Gran Turismo بوده است ، بنابراین خوب است که در Gran Turismo 7 به شدت مورد تأکید قرار گیرد.

نکات جدید بازی Gran Turismo 7

سفارشی سازی یکی از مهمترین عناصر هر بازی مسابقه ای ، به ویژه شبیه ساز رانندگی است ، بنابراین چه انتظاری می توان از Gran Turismo 7 در این زمینه داشت؟ در هفته ها و ماه های آتی جزئیات دقیق تری به اشتراک گذاشته می شود ، اما در حال حاضر ، برخی از اطلاعات مهم را در اختیار داریم. GT Auto در حال بازگشت است و دارای قطعات آیرودینامیکی جدید و قفسه های رول ، تعویض چرخ ، تغییرات گسترده بدنه ، شستشوی خودرو ، تعویض روغن موتور و موارد دیگر خواهد بود. در همین حال ، GT7 همچنین به شروع بازیکنان با وسیله نقلیه اصلی باز می گردد و سپس ارتقاء و سفارشی سازی را انجام می دهد تا به تدریج آن را در طول زمان بهبود بخشد. همه چیز از جمله عملکرد ، سیستم تعلیق ، گیربکس ، ترمز ، لاستیک و موارد دیگر قابل تنظیم خواهد بود ، هرچند باز هم باید دید دقیقاً چه میزان عمق را ارائه می دهند و چگونه در پیشرفت تاثیر خواهند داشت.

در بخش مولتی پلیر در حالی که هنوز جزئیات دقیقی از آنچه می توانیم از بازی در اینجا انتظار داشته باشیم به اشتراک گذاشته نشده است ، تایید شده است که Gran Turismo 7 دارای حالت چندنفره cross-gen خواهد بود که به بازیکنان PS4 و PS5 اجازه می دهد با و در مقابل یکدیگر بازی کنند. همچنین یامائوچی در مصاحبه اخیر Eurogamer تأیید کرد که هر دو نسخه بازی از نظر گیم پلی ، مکانیک و محتوا با یکدیگر برابر خواهند بود و تنها گرافیک متفاوت خواهد بود که نکته خوبی است.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *