نحوه افزایش میزان سلامتی در Psychonauts 2

نحوه افزایش میزان سلامتی در Psychonauts 2
نحوه افزایش میزان سلامتی در Psychonauts 2

در این مقاله به نحوه افزایش میزان سلامتی در Psychonauts 2 و افزایش ظرفیت Psitanium خواهیم پرداخت. عنوان پلتفرمری که به تازگی توسط استودیوی Double fine عرضه شده است.

هنگامی که برای اولین بار در Psychonauts 2 شروع به کار می کنید ، نمادهایی به شکل مغز در گوشه سمت چپ بالا وجود دارد. این به عنوان انرژی روانی شناخته می شود اما در واقع نشان دهنده سلامت شخصیت راز است. هر آیکون از چهار بخش تشکیل شده است و آسیب دیدن ، طبیعتاً باعث تخلیه آن ها می شود. همانطور که در سطوح مختلف تلاش می کنید ، ظروف سبز رنگ درخشان وجود دارد و این منبع اصلی سلامتی شما است. شکست برخی از دشمنان همچنین می تواند به جبران سلامتی کمک کند ، اگرچه آن ها همیشه این کره های سبز را از خود به جای نمی گذارند.

برای افزایش میزان سلامتی شما باید Half-A-Minds را پیدا کنید. موجودات کوچکی که به معنای واقعی کلمه شبیه به نیمی از مغز اما با چشم، دهان و پاهای کوچک هستند. Half-A-Minds را می توان در مراحل مختلف یافت و پیدا کردن دو مورد ، مغز جدیدی را فراهم می کند ، بنابراین مقاوت در مقابل ضربه را افزایش می دهد.

اگر در مکان یابی آیتم سلامتی مشکل دارید ، ممکن است ایده خوبی باشد که برخی از PSI Pops را در دسترس داشته باشید. اینها را می توان از Otto-Matic پیدا یا خریداری کرد و در صورت مصرف کمی سلامت شما را تأمین می کند. اگر سلامتی شما تمام شد نگران نباشید زیرا راز در نزدیکترین چک پوینت بازی دوباره ریسپاون می شود.

نحوه افزایش میزان سلامتی در Psychonauts 2

البته برای خرید آن PSI Pops ها و چیزهای دیگر مانند پین و ارتقاء به Psitanium نیاز دارید. همانطور که در بازی گشت و گذار می کنید، Psitanium را جمع آوری می کنید اما در نهایت از کمبود فضا برای ذخیره همه آن رنج خواهید برد. با خرید کیف پول از Otto-Mattic ، ظرفیت Psitanium افزایش می یابد و خوشبختانه راهی آسان برای اولین ارتقا وجود دارد. هنگامی که در داخل Motherlobe هستید (درست بعد از اتمام اولین مأموریت) ، آتریوم را کاوش کرده و نقاط لکه دار بنفش براق را زیر نظر داشته باشید. برای دریافت Psitanium با آنها ارتباط برقرار کنید.

پس از جمع آوری 75 عدد از آن ، کیف پول Psifold را از Otto-Matic خریداری کنید. این امر حداکثر ظرفیت حمل را تا 1000 افزایش می دهد. ارتقاء بزرگ بعدی Astral Wallet است که قیمت آن 750 پزیتانیوم است و می تواند تا 5000 مقدار گنجایش را افزایش دهد. با این حال ، اولین کیف راهی برای خرید ارتقاء و پین اضافی خواهد بود. این بازی در حال حاضر برای Xbox Series X/S ، PS4 ، PS5 و PC به همراه Xbox Game Pass در دسترس است.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *