نتفلیکس استودیوی سازنده Oxenfree را خریداری کرد

نتفلیکس استودیوی سازنده Oxenfree را خریداری کرد
نتفلیکس استودیوی سازنده Oxenfree را خریداری کرد

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، نتفلیکس استودیوی سازنده Oxenfree را خریداری کرده است و قصد دارد به صورت جدی وارد دنیای گیمینگ شود.

در اوایل سال جاری ، Netflix اعلام کرد که قصد دارد با تمرکز اولیه و اصلی بر روی تلفن همراه، وارد صحنه بازی های ویدئویی شود. اکنون به نظر می رسد که آن ها آماده ورود به این صنعت هستند. ما هنوز کاملاً نمی دانیم که چگونه خواهد بود اما با این حال آن ها در حال خرید استودیوهایی هستند.

در وب سایت رسمی آن ها ، Night School Studio ، رسماً اعلام کرده است که توسط Netflix خریداری شده است. توسعه دهنده ای که عمدتا برای عناوینی نظیر Oxenfree و Afterparty شناخته می شود. عناوینی که داستان های جذابی دارند و به نوعی متفاوت هستند. اگرچه آن ها همچنین روی عناوین دیگری مانند بازی موبایل بر اساس مجموعه تلویزیونی Mr. Robot کار کرده اند اما تنها دو بازی شاخص دارند. مشخص نیست آن ها چه خواهند کرد و نتفلیکس چه برنامه ای دارد.

این استودیو بیان کرده که در چند ماه گذشته صحبت هایی در مورد نگاه آن ها به بازی ها و روایت داستان به شیوه آن ها شکل گرفته است. آن ها نقل کردند که قصد دارند این سبک از طراحی هنری و داستان سری خاص خود را با عشق ادامه دهند و اعلام کردند که سابقه نتفلکیس در حمایت از این روایت های داستانی خاص باعث شده تا هماهنگی آن ها بهتر شکل گیرد و باعث همکاری آن ها شود.

نتفلیکس استودیوی سازنده Oxenfree را خریداری کرد

آن ها ادامه دادند:

این یک افتخار باورنکردنی است که اولین استودیویی هستیم که به نتفلیکس پیوسته است. نه تنها ما باید به کارهایی که انجام می دهیم، به شیوه ای که دوست داریم، ادامه دهیم، بلکه در بزرگترین پلتفرم سرگرمی در جهان در ردیف جلو قرار می گیریم. تیم Netflix بیشترین مراقبت را برای حفاظت از فرهنگ استودیویی و دید خلاق ما نشان داده است. ما به ساخت Oxenfree 2 و دنیاهای جدید ادامه خواهیم داد.

در حال حاضر هیچ بازی برای Netflix و همچنین توضیحی در مورد زمان شروع توسعه آن وجود ندارد. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر شما را در جریان خواهیم گذاشت. همچنین قابل ذکر است که بازی بعدی این ستودیو نسخه دوم بازی فاخر آن ها یعنی Oxenfree 2: Lost Signals خواهد بود که قرار است در سال 2022 برای پلی استیشن 5 ، پلی استیشن 4 ،نینتندو سوییچ و رایانه های شخصی منتشر شود.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *