نحوه پیداکردن تمام گنجینه‌ها در Resident Evil Village

نحوه پیداکردن تمام گنجینه‌ها در Resident Evil Village
نحوه پیداکردن تمام گنجینه‌ها در Resident Evil Village

در این مقاله آموزشی به نحوه پیداکردن تمام گنجینه‌ها در Resident Evil Village خواهیم پرداخت. نسخه جدید سری رزیدنت ایول اثر کپکام که همانند نسخه های قبلی خود دارای گنجینه های مخفی است.

پول یا همانطور که می دانید Lei در روستای رزیدنت ایول به راحتی به دست می آید. با این حال ، با توجه به اینکه ارتقاء سلاح چقدر گران می تواند باشد، همراه با خرید مهمات و ملزومات، دیر یا زود کوتاه دست خواهید شد. خوشبختانه گنجینه های مختلفی در طول بازی وجود دارد که می توان آن ها را با قیمت بالایی پیدا و به فروش رساند. تقریباً همه گنج ها باید قبل از رفتن به کارخانه یافته شود (زیرا تا انتها در داستان بازی قفل خواهید شد و نمی توانید به مکان دیگری بروید). بیایید نگاهی به گنجینه های مختلف و نحوه پیدا کردن آن ها بیندازیم.

گردنبند سنگ و جام سزار به ترتیب 8000 لی و 19000 لی فروش می روند. پس از درگیری در قلعه دمیسترسکو ، از طریق طرح Fallow به خانه لوئیزا بروید. در پله های جلو ، صندوقچه وجود دارد. آن را باز کنید تا گردنبند لوئیزا را بگیرید. برای دریافت سنگ گردنبند و سپس کلید Luiza’s Key ، آیتم را بررسی کنید. هنگام سفر در مسیر Ritual Site به دنبال یک اتاق در سمت چپ باشید. قفل آن را باز کنید و Cesare’s Goblet داخل آن قرار گرفته است.

برای یافتن پرتاب کننده نارنجک GM 79 در شهر قدیمی شرقی ، ساختمانی با کلید نشان آهن خواهید یافت. قفل آن را برای GM 79 Grenade Launcher باز کنید. با این حال ، اگر قبلاً سلاح در اختیار دارید ، می توانید به جای آن 20000 لی دریافت کنید. برای یافتن Steel Hraesvelgr به دنبال House Beneviento بروید ، خانه باغبان را جستجو کنید تا کلید لوتیه را بیابید. به غرب قدیمی شهر بروید و به دنبال خانه لوتیه (که هنگام جستجوی دودکش قرمز قفل شده بود) باشید. با کلید آن را باز کنید و به دنبال کابینتی باشید که به کد نیاز دارد. کد 270917 است. با بازکردن آن ، Steel Hraesvelgr را با قیمت 14000 Lei و Mag High Capacity را برای تفنگ F2 پیدا خواهید کرد. باز هم ، اگر قبلاً مورد دوم را دارید ، می توانید از برداشتن آن 10،000 لی اضافی دریافت کنید.

برای پیدا کردن کاسه برنگاریو ، قبری را که درست قبل از درب منتهی به خانه Beneviento (جایی که عکس خانواده اتان را برای ورود به آنجا می گذارید) قرار دارد به خاطر دارید؟ پس از کاوش در خانه Beneviento ، باید تخته سنگ سر قبر را پیدا کنید. در سردابه ای در گورستان نزدیک دروازه جلویی قلعه دیمیترسکو واقع شده است. با این حال ، مطمئن شوید که بلافاصله پس از Beneviento آن را جمع آوری می کنید . دخمه پس از آن بسته می شود و بعداً نمی توان به آن دسترسی پیدا کرد. به قبر نزدیک خانه Beneviento بازگردید ، دشمن را با تبر شکست دهید و سپس تخته سنگ سر را وارد کنید. شما می توانید Chareice برنگاریو را با 18000 لی دریافت کنید.

نحوه پیداکردن تمام گنجینه‌ها در Resident Evil Village

برای پیدا کردن M1851 Wolfsbane Magnum پس از بخش مورو ، دری را خواهید دید که به آزمایشگاه او منتهی می شود و باید با میله باز شود. به دنبال ساختمانی باشید که بتوان خم شد و از آن عبور کرد و M1851 Wolfsbane را پیدا خواهید کرد. اگر قبلاً آن را پیدا کرده اید، در عوض 30،000 لی را دریافت خواهید کرد.

برای یافتن مجسمه بانوی طلایی در حالی که میله و کلید قایق در موقعیت خود قرار دارد ، به جاده تنها زیر Drawbridge بروید. سوار قایق شوید که به مکانی در زیر قلعه دیمیترسکو منتهی می شود. اتاقی با مشعل آویزان در وسط پیدا می شود. به طرف دو مشعل ثابت در نزدیکی خود شلیک کنید تا آن ها را روشن کنید. با این کار درهای جانبی باز می شود. مشعل را به سمت مورائیکا که از در بیرون می آید شلیک کنید و آن را به سمت دری دیگر هدایت کنید تا مشعل روشن شود. با این کار درب اصلی باز می شود و به شما اجازه می دهد مجسمه بانوی طلایی را که 20000 لی ارزش دارد جمع آوری کنید.

برای یافتن فرشته پدر نیکولا به آسیاب اتو سفر کنید و دشمنی را پیدا خواهید کرد که تبر در دست دارد. آن را شکست دهید تا به در قفل شده پشت آن دسترسی پیدا کنید. به دنبال صندوقچه ای باشید که حاوی فرشته پدر نیکولا به قیمت 22000 لی است. برای پیدا کردن بشقاب گوگلئمو پس از تکمیل stronghold و جمع آوری یک آیتم اصلی مربوط به داستان ، صفحه گوگلیمو را در سمت چپ پیدا خواهید کرد. ارزش آن 25000 لی است و از دست دادن آن نسبتاً سخت است.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *