راهنمای ارتقای سلاح در Demon’s Souls

راهنمای ارتقای سلاح در Demon’s Souls
راهنمای ارتقای سلاح در Demon’s Souls

در این مقاله آموزشی به راهنمای ارتقای سلاح در Demon’s Souls خواهیم پرداخت. عنوان محبوبی که چالش های زیادی برای شما به همراه خواهد داشت.

ارتقاء سلاح ها در بازسازی بازی Demon’s Souls برروی پلی استیشن 5 بسیار شبیه به Dark Souls عمل می کند. مواد مورد نیاز را جمع آوری کنید. هر مورد نیازهای متفاوتی دارد و آن ها را برای ارتقا به آهنگر ببرید. Boldwin گزینه پیش فرض شما خواهد بود زیرا در Nexus است. با این حال ، می توانید Ed را در Archstone World 2 در نزدیکی تونل های Stonefang پیدا کنید تا به شما کمک کند.

بیایید به ارتقاء اولیه بپردازیم که از Hardstones شروع می شود. از این ابزار برای ارتقاء سلاح هایی مانند تبر ، شمشیر ، هلبرد و غیره تا سطح 10 استفاده می شود. به چهار نوع تقسیم می شود و عبارت است از : Hardstone Shard ، Hardstone Shard Large ، Hardstone Chunk و Pure Hardstone. مکان های مختلفی برای یافتن آن ها وجود دارد، اما می توانید تکه های هاردستون و تکه های بزرگ هاردستون را از مرد کثیف در تونل Stonefang در نزدیکی Archstone خریداری کنید. شما باید تکه های هاردستون و هاردستون خالص را از مارمولک های کریستالی تهیه کنید ، اگرچه مورد اول نیز از Scale Miners در Stonefang Tunnel و Armor Spider Archstone دراپ می شود.

Sharpstones تقریباً به همان شیوه عمل می کنند. از آن ها می توان برای ارتقاء خنجر ، شمشیر خمیده ، نیزه ، پنجه و غیره تا سطح 10 استفاده کرد. انواع مختلف آن ها شامل Sharpstone Shard ، Sharpstone Shard Large ، Sharpstone Chunk و Pure Sharpstone است. Sharpstone Shards و Sharpstone Shards بزرگ را می توان از Man Filyy خریداری کرد در حالی که Sharpstone Chunks و Pure Sharpstone از مارمورلک های کریستالی دراپ می شود.

راهنمای ارتقای سلاح در Demon’s Souls

بعد از آن Clearstones وجود دارد که برای ارائه ارتقاء کیفیت به سطح 5 پس از ارتقاء سلاح تا لول سه استفاده می شود. Quality Gear تعادل بین قدرت و مهارت را با Clearstones تقسیم شده به Clearstone Shards ، Clearstone Chunks و Pure Clearstone ایجاد می کند. چندین Clearstone Shards و Clearstone Chunks را می توانید در Armor Spider Archstone پیدا کنید که مورد آخر نیز از Filthy Man قابل خرید است. Pure Clearstone از یک مارمولک کریستالی در Flamelurker Archstone ، که در کنار دومین قلاب در محل مبارزه با اژدها قرار دارد و به عنوان پاداشی برای نجات اوستراوا دراپ می شود و می توانید از آن استفاده کنید.

Greystones قابلیت “خرد کردن” را در لول بالای 3 به سلاح ها می دهد ، که باعث افزایش قدرت می شود اما Dexterity را کاهش می دهد. Greystone Shards را می توان از Scale Miners و Rock Worm در Armor Spider Archstone خریداری کرد. Greystone Chunks و Pure Greystone از Rock Worm خارج می شوند اما همچنین می توانید با ملاقات با Scirvir The Wanderer و نشان دادن سلاح استخوان شکن اژدها ، مورد دوم را بدست آورید. برای این کار شما به Pure White World Tendency نیاز دارید.

بعد Bladestone است ، که ویژگی “Sharp” را به سلاح های ارتقا داده می دهد و باعث افزایش دکستریتی، اما کاهش قدرت می شود. Bladestone Shards از اسکلت های نقره ای در Shrine of Storms ، Old Hero Archstone و Adjudicator Archstone می افتد. تکه های Bladestone همچنین می توانند از اسکلت های نقره ای همراه با اسکلت های طلایی و اسکلت های سیاه بریزند. با این حال ، Pure Bladestone فقط از Black Skeletons در Archstone Adjudicator می ریزد.

Mercurystone قابلیت مرکوری را برای سلاح ها فراهم می کند و حمله شما را با سم همراه می کند. تکه های مرکوری استون از زندانیان در برج Latria به همراه Man Centipedes و Giant Man Centipedes در Fool’s Idol و Maneater Archstones یافت می شود. Mercurystone Chunks را فقط می توان از گونه های هزارپا پیدا کرد در حالی که Pure Mercurystone را فقط می توان از هزارپا های مرد غول پیکر و مرداب طاعون در Dirty Colossus Archstone به دست آورد.

راهنمای بازی دمون سولز

سنگ های ابر برای تقویت سپرها استفاده می شود و توانایی آن ها را برای جلوگیری از جادو افزایش می دهد. Cloudstone Shards از Storm Beasts in the Shrine of Storms ، Adjudicator Archstone و Old Hero Archstone رها می شود ، اما همچنین می تواند از Graverobber Blige در Archstone Adjudicator خریداری شود. Cloudstone Chunks و Pure Cloudstone را فقط می توانید از Storm Beasts در مکان های ذکر شده تهیه کنید ، اما همچنین با شکست Storm King یک Pure Cloudstone دریافت خواهید کرد.

سنگهای عنکبوتی برای ارتقاء کمان استفاده می شوند و آنها را تا سطح 5 پس از قرار گرفتن سلاح درسطح +3 تقویت می کنند. چانک و تکه های Spiderstone توسط Scale Miners در Armor Spider Archstone و مارمولک های کریستالی در تونل Stonefang رها می شوند. Spiderstone خالص نیز از مارمولک های کریستالی در تونل Stonefang تهیه می شود، اما از باس Armor Spider نیز می افتد.

Suckerstones برای تقویت سلاح ها برای ایجاد آسیب خونریزی به دشمنان استفاده می شود. آیتم های Suckerstone فقط از Slugs Phosphorescent در Adjudicator و Leechmonger Archstone می ریزند. همچنین می توانید Suckerstones خالص را در این مکان ها بیابید، اما یکی در نزدیکی Meat Cleave Black Phantom در Leechmonger Archstone و دیگری در باتلاق طاعون در Dirty Colossus Archstone وجود دارد.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *