راهنمای بازی Microsoft Flight Simulator

راهنمای بازی Microsoft Flight Simulator
راهنمای بازی Microsoft Flight Simulator

در این مقاله به راهنمای بازی Microsoft Flight Simulator خواهیم پرداخت. عنوان شبیه‌ساز وسایل نقلیه هوایی اثر کمپانی مایکروسافت که توانست بسیار موفق ظاهر شود.

بخش مجزای Tutorials در بعضی از بازی ها وجود دارد اما در این بازی قضیه فرق می کند. آموزش های این بخش نه تنها بسیار مهم هستند ، بلکه بسیار موثر نیز هستند. نادیده گرفتن آموزش ها کاری است که ما اغلب در بازی ها انجام می دهیم ، اما این کار را در این جا انجام ندهید. در مجموع این آموزش ها حدود 30-40 دقیقه طول می کشد ، اما برخی از اساسی ترین مواردی را که باید در نظر داشته باشید را به شما نشان و این کار را به خوبی انجام می دهند. وقتی کار آموزش را تمام کنید ، درک کاملی از نحوه انجام بازی خواهید داشت.

کاوش کل یک سیاره بدون محدودیت یکی از بزرگترین جذابیت های شبیه ساز پرواز مایکروسافت است. اگر می خواهید از بازی برای رفع مشکل گردشگری مجازی خود استفاده کنید، مطمئناً می خواهید به نقاط دیدنی مختلف در سراسر جهان پرواز کنید. خوشبختانه پیدا کردن آن ها بسیار آسان است. به جای اینکه به اطراف پرواز کنید و امیدوار باشید با یکی از آن ها برخورد کنید، می توانید آن ها را به سادگی در نوار جستجو در حالت پرواز آزاد جستجو کنید و به احتمال زیاد به نتیجه خواهید رسید. دقت کنید که مکان ها را به صورت مقصد علامت گذاری کنید.

راهنمای بازی Microsoft Flight Simulator

با توجه به تعدد مکان موجود در این بازی ، ناگفته نماند که اغلب سفر های طولانی را پشت سر خواهید گذاشت. البته پرواز های طولانی اغلب می توانند بهترین قسمت بازی باشند ، به ویژه بسته به مواردی مانند شرایط آب و هوایی ، یا اینکه مسیرهای دیدنی را طی می کنید یا نه ، اما اگر می خواهید سرعت کار را افزایش داده و سریعتر به مقصد برسید ، استفاده از جت یا هواپیمای مسافربری را در نظر بگیرید. این هواپیما ها جز سریع ترین دسته و برای پرواز های طولانی مدت عالی هستند.

راهنمای بازی Microsoft Flight Simulator

رابط کاربری Microsoft Flight Simulator گاهی اوقات کمی آشفته می شود ، که قابل درک است زیرا چیزهای زیادی وجود دارد که باید در حین پرواز به آن ها توجه داشته باشید و از آنها مطلع باشید. این بدان معناست که همیشه تعداد زیادی المان وجود دارد که تمرکز شما را می طلبد. با این حال، اگر یک مانیتور دوم در اتاق خود دارید، می توانید به سادگی تمام این المان ها را به آن صفحه نمایش منتقل کرده و از نمای کامل رابط کاربری خود در صفحه اصلی خود بدون المان های مختلف لذت ببرید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *