Elden Ring در مراحل نهایی توسعه است

Elden Ring در مراحل نهایی توسعه است
Elden Ring در مراحل نهایی توسعه است

در جدیدترین اخبار منتشر شده از استودیوی فرام سافتور، گفته شده که Elden Ring در مراحل نهایی توسعه است و به نظر می رسد که شاهد تاخیر در تاریخ انتشار آن نخواهیم بود.

elden ring عنوانی نقش آفرینی و جهان باز است که از استودیوی سازنده عناوین سولز در دست توسعه قرار دارد. این عنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین سال آینده میلادی است و بسیاری منتظرند که پس از Sekiro بار دیگر در جهانی با حال و هوای قرون وسطایی قرار گیرند. همانطور که انتظار می رود این عنوان نیز شباهت هایی با سری سولز دارد اما با این حال مکانیزم های جدید و جذابی را قرار است ارائه دهد. لازم به ذکر است که جرج آر آر مارتین نیز در وسعه داستان به استودیو کمک کرده است.

پس از مدت طولانی سکوت ، بالاخره Elden Ring در اوایل امسال به درستی رونمایی شد و از آن زمان ، FromSoftware و ناشر آن Bandai Namco اطلاعات زیادی در مورد بازی فاش کرده اند. در حال حاضر بازی برای عرضه در ژانویه آینده برنامه ریزی شده است ، اما مطمئناً تاخیرها این روزها بسیار متداول است و نمی توان در مورد تاریخ بازی اطمینان زیادی داشت. پس با در نظر داشتن این سؤال ، وضعیت توسعه الدن رینگ چگونه است.

Elden Ring در مراحل نهایی توسعه است

خبر خوب این است که ظاهراً خوب پیش می رود. با توجه به آنچه یاسوهیرو کیتائو از FromSoftware در مصاحبه اخیر خود با Famitsu (از طریق Reddit) گفت، به نظر می رسد که بازی برای انتشار در ماه ژانویه در راه است. کیتائو گفت: “ما در مراحل پایانی توسعه هستیم و بی سر و صدا پیش می رویم.” در حالی که تاریخ انتشار رسمی بازی Elden Ring هرگز تا ماه ژوئن اعلام نشده بود، گزارشات اوایل سال نشان می داد که شرایط بازی و توسعه آن تحت تاثیر کووید قرار گرفته است.

هرچند که توسعه به پایان خود نزدیک شده است، اما امیدواریم هیچ گونه موانع غیر منتظره ای وجود نداشته باشد که زمان انتشار بازی را به تاخیر بیندازد. Elden Ring در تاریخ 21 ژانویه 2022 برای PS5 ، Xbox Series X/S ، PS4 ، Xbox One و PC منتشر می شود.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *