سونی اسپیکر دورگردنی SRS-NS7 را معرفی کرد

سونی اسپیکر دورگردنی SRS-NS7 را معرفی کرد
سونی اسپیکر دورگردنی SRS-NS7 را معرفی کرد

شرکت سونی به تازگی محصول صوتی جدیدی را معرفی کرد که یک نوع اسپیکر دورگردنی محسوب می شود و SRS-NS7 نام دارد. با اعوجاج همراه باشید.

سونی اولین بلندگوی گردنبند خود را با ویژگی Dolby Atmos روانه بازار کرد. Sony SRS-NS7 اولین بلندگوی گردنبند در جهان است که از Dolby Atmos استفاده می کند. SRS-NS7 با فرستنده بلوتوث WLA-NS7 همراه است که با مدل های تلویزیونی BRAVIA XR ترکیب می شود تا صدای Dolby Atmos را به بلندگو منتقل کند. برنامه 360 Spatial Sound Personalizer به کاربران کمک می کند تا از گوش خود عکس بگیرند تا نقشه HRTF از گوش خود ایجاد کنند. سپس نقشه HRTF به سیستم بازگردانده می شود تا صدای Atmos را به شکل گوش و سر شما سفارشی کند.

SRS-NS7 همچنین می تواند تاخیر صدا را برای تجربه بهتر مشاهده به حداقل برساند. با این حال ، ویژگی تأخیر کم فقط با مدل های تلویزیون BRAVIA XR سازگار است. متأسفانه ، حتی تلویزیون های سونی در حال حاضر با حالت تاخیر کم سازگار نیستند.

سونی اسپیکر دورگردنی SRS-NS7 را معرفی کرد

SRS-NS7 همچنین می تواند با رایانه شخصی ، تلفن هوشمند یا هر منبع دستگاهی که دارای بلوتوث است ، جفت شود. تماس با میکروفون نیز امکان‌پذیر است. SRS-NS7 می تواند به طور همزمان به دو دستگاه متصل شود که چشمگیر است. SRS-NS7 دارای یک درایور فعال و یک رادیاتور منفعل در هر دو طرف است. هر دو جهت موقعیت یابی دقیق هزینه خروجی به بالا زاویه دارند.

این اسپیکر دارای روکش پارچه ای و بند گردن قابل انعطاف است و دستگاه در برابر پاشش IPX4 مقاوم است. حداکثر 12 ساعت فعالیت با شارژ کامل تضمین می شود ، همچنین امکان شارژ سریع نیز وجود دارد. شارژ ده دقیقه ای سریع می تواند تا یک ساعت عمر باتری را به همراه داشته باشد.

فرستنده بی سیم WLA-NS7 به طور جداگانه با قیمت 60 دلار به فروش می رسد و می توان از آن با برخی هدفون های بلوتوث سونی استفاده کرد.

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *