راهنمای بازی Nioh 2

راهنمای بازی Nioh 2
راهنمای بازی Nioh 2

در این مقاله به راهنمای بازی Nioh 2 خواهیم پرداخت. یکی از چالش برانگیزترین بازی‌های چند سال اخیر که قبل از تجربه آن باید به نکات مهمی توجه داشته باشید.

بازیکنانی که طرفدار تحرک هستند، زمانی که بر زمان بندی تسلط پیدا کنند، یاد می گیرند که عاشق Feral Form باشند. این به این دلیل است که می تواند برای جلوگیری از حملات منظم نیز مورد استفاده قرار گیرد و در صورت عدم اطمینان از صدمه ندیدن به عنوان یک جاخالی خوب عمل می کند. هسته های روح آیتم جدید Nioh 2 هستند. آنها از Yokai خارج می شوند و توانایی های شیطانی را که انرژی Anima را مصرف می کنند، ارائه می دهند. شما می توانید چندین هسته Soul را بر اساس محدودیت Attunement خود مجهز کرده و پاداش هایی را به میزان افت تجهیزات، حمله (Yokai Shift) و موارد دیگر دریافت کنید. اگرچه ممکن است بیش از یک نسخه از همان Soul Core به دست آورید. در این صورت ، آن ها را با نسخه اصلی ترکیب کرده و رتبه بندی کنید و پاداش هایی را که دریافت می کنید بهبود دهید.

اما پس از به دست آوردن هسته روح ، سریع به شراین برگردید. هسته های روح برای اینکه قابل استفاده شوند باید تصفیه شوند. بنابراین اگر به تازگی یک توانایی جدید جالب یا Soul Core برای رتبه بندی پیدا کرده اید ، اما سپس مرده اید و نتوانسته اید روح نگهبان خود را بازیابی کنید ، از بین رفته خواهد رفت. کاری انجام ندهید و در قلمرو تاریک که شراین ها غیرفعال هستند سرگردان نشوید.

راهنمای بازی Nioh 2

وقتی شک دارید که چطور دشمنان را نابود کنید، سرعت خود را پایین بیاورید. Nioh 2 دارای برخی مهارت های پنهان کاری است ، از جمله Sneak Attack که به شما امکان می دهد دشمنان را پشت سر بگذارید. این از طریق درخت مهارت باز می شود و در حملات از پشت آسیب مضاعفی ایجاد می کند. جام های Ochoko بسیار سودمند هستند و می توان از آن ها برای احضار بازیکنان دیگر یا احضار روح بازیکنان از طریق Benevolent Grave استفاده کرد.

بازی nioh

اطمینان حاصل کنید که در طول سفر به بررسی تایتل ها ادامه دهید. عناوین با تکمیل چالش های مختلف به دست می آیند و می توانند Prestige Points را برای بازکردن پاداش های منفعل در دسته Agyo و Ungyo ارائه دهند. انتخاب قابلیت برای افزایش به صورت رندوم است، اما ارزش سرمایه گذاری بر روی Life ، Dark Dark Resistance و Yokai Ability Damage در گروه Agyo را دارد. در میان مزایای دسته Ungyo ، باید تا جایی که ممکن است بر Gold Earned ، Ki و غیره تأکید شود.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *