مشخصا کلیدی گوشی Redmi K50 Pro+ لو رفت

مشخصا کلیدی گوشی Redmi K50 Pro+ لو رفت
مشخصا کلیدی گوشی Redmi K50 Pro+ لو رفت

ردمی بزودی از پرچمدار جدید خود تحت عنوان Redmi K50 Pro+ رونمایی می کند. مدلی که از خانواده گوشی های Redmi K50 خواهد بود. با اعوجاج همراه باشید.

گزارش شده است که برند زیرمجموعه شیائومی Redmi روی سری گوشی های هوشمند Redmi K50 کار می کند. گمانه زنی می شود که این مجموعه شامل سه مدل از جمله Redmi K50 ، Redmi K50 Pro و Redmi K50 Pro+خواهد بود. یک متخصص چینی مشخصات کلیدی گوشی Pro+ را به اشتراک گذاشته است.

به گفته راهنما ، نمایشگر Redmi K50 Pro+ دارای یک سوراخ پانچ در مرکز بالا است. پنل AMOLED با خواننده اثر انگشت درون صفحه ادغام می شود. مانند K40 Pro+ ، K50 Pro+ ممکن است مجهز به نرخ تازه سازی 120 هرتز باشد.

انتظار می رود پلتفرم موبایل Snapdragon 898 آینده K50 Pro+را تأمین کند. این باتری را می توان با یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی+ پشتیبانی کرد. براساس نشت های قبلی می توان گفت که این تلفن هوشمند ممکن است از شارژ سریع 67 واتی پشتیبانی کند.

دوربین پشت Redmi K50 Pro+ ممکن است دارای دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی و لنز زوم پریسکوپ باشد. احتمالاً مجهز به یک دوربین سه گانه خواهد بود. انتظار می رود مجموعه Redmi K50 تا فوریه 2022 در چین راه اندازی شود.

گمانه زنی می شود که Redmi K50 ممکن است از تراشه Snapdragon 888 استفاده کند ، در حالی که K50 Pro با Snapdragon 898 SoC عرضه می شود. با توجه به اینکه قرار است تا سال آینده مجموعه K50 وارد بازار شود ، انتظار می رود در روزهای آتی جزئیات بیشتری از این شایعه منتشر شود.

انتظار می رود بزودی شرکت ردمی این مدل رده بالا را معرفی کند و به شایعات پایان دهد. اسمارتفون مورد اشاره بخشی از خانواده ردمی کی 50 است که جانشینی برای سری Redmi K40 محسوب می شوند.

منبع:

مطالب مرتبط

>