راهنمای Far Cry 6

راهنمای Far Cry 6
راهنمای Far Cry 6

در این مقاله به راهنمای Far Cry 6 خواهیم پرداخت. جدیدترین عنوان سری فارکرای که به تازگی عرضه شده است.

همه ما به زودی وارد دنیای Far Cry 6 می شویم و سعی می کنیم رژیم استبدادی آنتون کاستیلو را برچینیم. همانطور که از یک بازی Far Cry انتظار داشتید، جدیدترین تیراندازی جهان باز Ubisoft بسیار وسیع ، متراکم و پر از کارهایی است که باید انجام دهید و همانطور که برای تجربه آن آماده می شوید، در اینجا ما راهنمای مفیدی آماده کرده ایم که بازدید شما از این جزیره زیبا را کمی هموارتر کند. همچنین می توانید نقد و بررسی این عنوان را از این نشانی مطالعه کنید.

Far Cry 6 از یک جزیره کوچک در یارا خارج از سرزمین اصلی شروع می شود. این اساساً منطقه آموزشی بازی است. اما به محض رسیدن به یارا ، این آزادی را خواهید داشت که به هر ترتیب که بخواهید از هر یک از مناطق جهان دیدن کنید. گفته می شود، در حالی که هیچ دستور رسمی برای شروع کاوش در دنیای بازی وجود ندارد، اما برخی از آن ها کمی سخت تر از بقیه هستند. بهترین منطقه برای شروع، مادروگا است که مناسب به نظر می رسد.

راهنمای Far Cry 6

Far Cry 6 چندین نوع مهمات مختلف دارد. علاوه بر گلوله های معمولی ، گلوله های دارای پوسته نرم، گلوله های مخصوص زره، گلوله های آتش زا ، مهمات مسموم شده و موارد دیگر نیز وجود دارد و انواع خاصی از دشمنان نسبت به انواع مهمات ضعیف تر هستند. با توجه به این واقعیت که شما فقط می توانید سه سلاح (و یک سلاح ریزالور) حمل کنید و هر سلاح فقط می تواند از یک نوع مهمات در یک زمان استفاده کند، باید فکر کنید که با چه نوع تجهیزاتی قصد مبارزه دارید. به این ترتیب ، قبل از اینکه به جنگ بپردازید ، دشمنان را از نقطه نظر مناسب بررسی کنید تا مشخص شود در مقابل چه نوع مهماتی ضعیف هستند.

هر یک از سه منطقه اصلی یارا دارای یک اردوگاه است که به عنوان مرکز شما در آن قسمت از جهان عمل می کند و شما همچنین می توانید با افزودن امکانات مختلف با مزایای مختلف ارتقاء خود را در این اردوها ایجاد کنید. به هر اردوگاهی که ابتدا می روید، اولین تأسیساتی که ایجاد می کنید باید Hideout Network باشد. این نه تنها لباس پرواز را برای شما باز می کند که بخش مهمی از سیستم حرکتی در هر بازی Far Cry است، بلکه توانایی سفر سریع به مخفیگاه های چریکی را که در سراسر Yara پیدا می کنید، نیز باز می کند.

آموزش بازی فارکرای 6

سطح حرارت Far Cry 6 ممکن است مانند یک سیستم ساده به نظر برسد اما نی گونه نیست. به این معنی که هرچه بیشتر دشمنان را بکشید و وسایل نقلیه دشمن را نابود کنید و عملیات کاستیلو را مختل کنید، شرایط سخت تری برای شما رقم خواهد خورد. متعادل کردن آن می تواند مشکل باشد، به همین دلیل است که همیشه به مخفی کاری تشویق می شوید. با افزایش درجه حرارت مبارزه با آتش به طور فزاینده ای چالش برانگیز می شود، بنابراین هنگام کاوش در جهان باز اطمینان حاصل کنید که آن را زیر نظر دارید.

پرواز در یارا بدون پیچیدگی نیست. آنتون کاستیلو سلاح های ضد هوایی مختلفی در سرتاسر یارا راه اندازی کرده است و این بدان معناست که تا زمانی که این تأسیسات را ردیابی نکنید و آنها را نابود نکنید، آسمان کاملاً ایمن نیست. این مناطق همچنین دارای اورانیوم هستند که یکی از نادرترین منابع در Far Cry 6 است و برای ساخت سلاح های ویژه استفاده می شود.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *