نکات مهم بازی Maneater

نکات مهم بازی Maneater
نکات مهم بازی Maneater

در این مقاله آموزشی نگاهی به نکات مهم بازی Maneater خواهیم داشت. نکاتی که هر تازه کاری باید به آن توجه داشته باشد. با ما همراه باشید.

یکی از جذاب ترین جنبه های Maneater این است که بتوانید به عنوان یک کوسه ، ویرانی هایی را بر انسان وارد کنید، زیرا شما افراد ناشناس را می خورید، قایق های شخصی و قایق های تفریحی را نابود می کنید و فقط یک مزاحمت مطلق ایجاد می کنید. البته این اقدامات پیامدهایی دارد. در صورتی که شکارچیان جایزه بگیر در صورت ایجاد مشکل زیاد شما را ردیابی کنند به شما حمله می کنند اما چندان کار را سخت نمی کنند.

گفتن کشتن شکارچیان آسان تر از عمل انجام شده است- شکارچیان جایزه می توانند با هر چیزی که دارند به سراغ شما بیایند ، و اگرچه تعدادی از آنها را می توان به راحتی از بین برد ، هرچه هرج و مرج بیشتری ایجاد کنید ، بیشتر قصد دارند شما را از بین ببرند به اما برای مقابله با آنها در چنین شرایطی چند ترفند را می توانید در نظر داشته باشید. برای شروع ، به خوردن شکارچیانی که مجروح می شوند و به دریا می افتند ادامه دهید ، زیرا این کار سلامتی شما را دوباره پر می کند. اغلب آنها با چندین قایق به سمت شما می آیند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که روی هیچ قایق خاصی تمرکز نکنید ، زیرا اگر این کار را انجام دهید ، سایر قایق ها به راحتی می توانند شما را تحت تأثیر قرار دهند- اهداف خود را تغییر دهید. سرانجام ، اگر تا به حال احساس کردید که دعوا راه شما را پیش نمی برد ، می توانید به سادگی به زیر آب بروید یا به فاضلاب بروید ، منتظر بمانید تا شکارچیان رد شما را از دست بدهند و دوباره بیایید تا با قدرت دوباره به آنها ادامه دهید.

شما به عنوان یک کوسه در Maneater بازی می کنید ، بنابراین بدیهی است که در طول بازی مقدار زیادی طعمه خواهید خورد. در واقع ، شما باید تا آنجا که ممکن است این کار را انجام دهید. هر ماهی کوچکی که هنگام حرکت از جایی به مکان دیگر با آن برخورد می کنید ، انسان هایی که ممکن است در ساحل قدم بزنند ، شکارچیانی که ممکن است در آب بیفتند ، یا ماهی های بزرگتر دیگری که در مبارزه با آن ها برخورد می کنید و خلاصه هر چیزی را که می بینید ، بخورید. نه تنها سلامت شما را پر می کند ، بلکه وسیله اصلی جمع آوری مواد مغذی است که برای پیشرفت شما در بازی بسیار مهم است.

هیچ مانع استقامتی یا نوار استامینا برای نگرانی در Maneater وجود ندارد ، به این معنی که وقتی صحبت از مبارزه می شود ، هیچ محدودیتی برای حرکت ندارید و تنها حرکتی که باید دائماً از آن استفاده کنید جا خالی دادن است. اغلب ، برخی دیگر از حیوانات خطرناک آبزی توانند با حملات خود بسیار سریع عمل کنند و تعداد زیادی شکارچیان جایزه بگیر نیز می توانند به راحتی بر شما غلبه کنند ، بنابراین فرار از حملات کلیدی است. به خصوص در ساعات اولیه بازی که کوسه شما خیلی قوی و ترسناک نیست ، جاخالی دادن در رویارویی با برخی از شکارچیان خطرناک تر در دنیای بازی مفید خواهد بود.

نکات مهم بازی Maneater - جاخالی دادن

در حالی که در حال کاوش در جهان باز هستید ، یک منبع به ویژه وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید زیرا مواد مفیدی دارد. آن ها نه تنها به شما کمک می کنند تا سریعتر سطح خود را افزایش دهید ، بلکه بسیاری از منابع مفید دیگر را نیز دراپ می کنند. هر منطقه از جهان باز مخازنی برای یافتن دارد و بهترین راه برای ردیابی آنها با استفاده از Sonar است. بنابراین هنگامی که به Sonar دسترسی پیدا کردید (مخصوصاً اگر ارتقا یافته باشد) ، مطمئن شوید که در حالی که به سادگی در اطراف شنا می کنید، تا جایی که ممکن است از آن استفاده کنید.

این که چقدر از موارد و آیتم های مهم بازی را کشف کنید بسته به علاقه شما و میزان سرگرم شدنتان در بازی دارد اما در عین حال باید توجه داشته باشید که جعبه ها و پلاک ها چندان بی فایده نیستند اما Landmark ها مهم ترین چیزی است که باید هنگام کاوش به آن توجه داشته باشید زیرا مفیدترین موارد را در خود دارند.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *