راهنمای بازی Red Dead Redemption 2

راهنمای Red Dead Redemption 2
راهنمای Red Dead Redemption 2

نسخه دوم Red Dead Redemption توانست یکی از بهترین بازی های تاریخ شود. در بازی المان های مختلفی وجود دارد که نیاز به توضیح دارد. در ادامه با راهنمای Red Dead Redemption 2 همراه ما باشید.

Dead Eye بخش مهمی از مبارزه در Red Dead Redemption 2 است، همانطور که در اولین بازی بود و شما از توانایی های کند کننده زمان آن در بسیاری از مبارزه های مختلف بسیار استفاده خواهید کرد. با این حال ، نکته مهم در مورد Dead Eye این است که بسیار سریع تخلیه می شود ، بنابراین شما باید میزان آن را در اسرع وقت بالا ببرید. روش های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، اما روش آسان و موثر آن پوست کندن حیوانات است. بنابراین هر زمان که در طبیعت هستید و وقت آزاد دارید، به شکار بروید و دسته ای از حیوانات وحشی را پوست بکنید.

راهنمای Red Dead Redemption 2

اسب شما بهترین دوست شما در بازی Red Dead Redemption 2 خواهد بود و هرچه بیشتر وقت خود را با آن بگذرانید، پیوند بین شما بیشتر خواهد شد. با افزایش این پیوند، اسب نیز به نوبه خود دائماً بهتر می شود با مانورهای جدیدی که می توانید از آن ها استفاده کنید. بنابراین اگر آن اسب به نحوی در حال مرگ باشد، ضربه بدی برای شما خواهد بود ، زیرا باید بروید و یک اسب جدید تهیه کنید و اساساً از ابتدا شروع کنید. به همین دلیل است که باید همیشه ، همیشه یک کیت احیای اسب همراه خود داشته باشیدزیرا هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به آن احتیاج داشته باشید. آنها خیلی رایج نیستند ، اما زودتر آن را تهیه کنید و همیشه آن را در موجودی خود نگه دارید.

مورد دیگری که در راهنمای Red Dead Redemption 2 باید به آن اشاره کنیم، دستمال صورت است. این چیزی است که بازی در فصل ابتدایی به شما می آموزد ، اما فراموش کردن آن بسیار آسان است. وقتی مرتکب جنایت می شوید ، می خواهید دستمال خود را به صورت خود ببندید. اگر هنگام پوشیدن آن مرتکب جنایت شوید ، شناسایی شما برای شاهدین دشوارتر می شود ، به این معنی که در صورت بازگشت به صحنه جنایت تشخیص شما سخت تر می شود.

راهنمای رد دد ردمپشن 2

اگر می خواهید از داستان Red Dead Redemption 2 بیشترین بهره را ببرید به بررسی ژورنال آرتور بپردازید. او غالباً در مورد چیزهایی در آن جا می نویسد، خواه در جستجوی مراحل اصلی باشید یا ماموریت های جانبی و این پنجره ای عالی برای ورود به ذهن او ایجاد می کند. آرتور یکی از بهترین قهرمانانی است که می توانید در یک بازی ویدیویی پیدا کنید و خواندن مطالب مجله او معمولاً جذاب است. البته هیچ مزیت مکانیکی یا گیم پلی در اینجا وجود ندارد ، اما مطمئناً درک بیشتری از شخصیت و داستان خواهید داشت.

حفظ و نگهداری سلاح ها کاری است که شما باید به طور مداوم در Red Dead Redemption 2 انجام دهید. با گذشت زمان آنها کثیف تر می شوند ، که منجر به پایین آمدن قدرت آن ها می شود و سلاح ها در شرایط بسیار بد حتی ممکن است مشکل پیدا و شلیک نکنند. بنابراین مطمئن شوید که آن ها را به طور مرتب بیرون آورده و تمیز می کنید. این بدان معناست که شما همیشه باید مقدار زیادی روغن اسلحه در وسایل خود داشته باشید.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *