یخچال Xbox Series X اواسط ماه اکتبر عرضه می شود

یخچال Xbox Series X اواسط ماه اکتبر عرضه می شود
یخچال Xbox Series X اواسط ماه اکتبر عرضه می شود

مایکروسافت پیشتر یخچال Xbox Series X را معرفی کرد که قرار است به صورت محدود عرضه شود و حال به تازگی تاریخ فروش آن مشخص شد. با اعوجاج همراه باشید.

در آوریل 2021 ، گزارش شد که مایکروسافت قول داد که یخچال مینی ایکس باکس سری X را به عنوان نتیجه موفقیت خود در اولین مسابقه براکت برند #BestOfTweets معرفی کند. مایکروسافت ایکس باکس در دور پایانی رقابت Skittles را شکست داده بود و مدیر بازاریابی شرکت وعده رونمایی از یخچال کوچک سری ایکس باکس سری X را داد. در ماه ژوئن ، همچنین گزارش شد که محصولات تا سه ماه دیگر در دسترس خواهند بود.

مطابق پیش بینی ها ، مینی یخچال های Xbox Series X از 19 اکتبر با قیمت 99.99 دلار برای پیش خرید در دسترس خواهند بود. یخچال Xbox Mini یک یخچال فشرده با فضا برای نگهداری دوازده قوطی نوشیدنی و همچنین دو قفسه در داخل محفظه درب است. به دارای یک آداپتور برق DC به عنوان یک لایه اضافی از گزینه های تغذیه و پورت USB آن در جلو می تواند برای شارژ سایر دستگاه ها استفاده شود.

یخچال Xbox Series X اواسط ماه اکتبر عرضه می شود

عرضه یخچال کوچک سری ایکس باکس سری Xbox آخرین تأیید این است که در واقع توییت 1 آوریل وعده داده بود که این محصول هرگز بیانیه ای بیهوده نبوده است. در حال حاضر مایکروسافت ایکس با وعده های خود مطابقت دارد زیرا یخچال های کوچک نمادین عرضه می شوند. در دسترس بودن محصول محدود به ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان و اروپا است و هیچ نشانه ای وجود ندارد که بتوان آن را در مناطق دیگر گسترش داد. اولین محموله های مینی یخچال Xbox Series X در دسامبر 2021 انجام می شود و برخی توزیع در ایالات متحده و کانادا (Target) ، انگلستان (Game) و اروپا (Game Stop EU ، Toynk و Micromania) در نظر گرفته شده است. به

مطالب مرتبط
منبع
رحیمه جهاندار

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *