ترفندهای بازی Forza Horizon 5 که مبتدیان باید بدانند

ترفندهای Forza Horizon 5 که مبتدیان باید بدانند
ترفندهای Forza Horizon 5 که مبتدیان باید بدانند

نسخه پنجم فورتزا هورایزن منتشر شده است و به همین مناسبت به نکاتی خواهیم پرداخت که هر مبتدی هنگام تجربه بازی باید به آن توجه داشته باشد. جهت آشنایی با ترفندهای بازی Forza Horizon 5 با اعوجاج همراه باشید.

اگرچه فورتزا هورایزن 5 بیشتر از بازی‌های Forza Motorsport بر روی مسابقات آرکیدی تمرکز می‌کند، اما این بازی مانند نسخه‌های قبلی خود، به طور کلی روی آن سبک خاص پیش نمی‌رود. به عنوان مثال، پرش های بلند از سطح شیب دار در میانه مسابقات توصیه نمی شود. البته آن ها واقعاً سرگرم کننده به نظر می رسند و برای انجام آن پرش ها امتیاز مهارت دریافت می کنید، اما وقتی فرود می آیید، سرعت زیادی را از دست می دهید، که آخرین چیزی است که در یک مسابقه می خواهید. بدیهی است که اجتناب از پرش همیشه امکان پذیر نیست و در بسیاری از مواقع آن ها در طراحی خود مسابقات گنجانده شده اند اما اگر امکان پذیر است، باید از آن اجتناب کنید.

خواه در رویدادها شرکت می‌کنید یا به سادگی بی‌هدف در دنیای باز بازی رانندگی می‌کنید، ترفندهایی مانند دریفت‌ها یا پرش‌ها و حرکات جالب را انجام دهید که برای ارتقاء سطح و کسب امتیاز مهارت لازم است. هرچند Forza Horizon 5 بر این جنبه از پیشرفت تأکید زیادی ندارد، به این معنی که اگر دقیقاً از آن دسته از بازیکنانی نباشید که به انجام ترفندها علاقه دارند، عقب نخواهید ماند اما اگر دوست دارید، این حرکات را به صورت زنجیره وار انجام دهید تا امتیاز بیشتری دریافت کنید.

ترفندهای بازی Forza Horizon 5 که مبتدیان باید بدانند

Forza Horizon 5 شما را تشویق می کند تا با انواع وسایل نقلیه رانندگی کنید که به معنای واقعی کلمه صدها مورد از آن ها را در تعدادی از کلاس های مختلف خواهید یافت. با توجه به این که ایونت های مختلف ماشین های مختلفی را نیاز دارند، هرگز ایده خوبی نیست که بیش از حد روی یکی تمرکز کنید. مطمئناً، سرمایه‌گذاری روی یک وسیله نقلیه در هر کلاس، حرکت هوشمندانه‌ای است، اما شما باید یک گاراژ متنوع با گزینه‌های مناسب در دسته‌های مختلف داشته باشید. بنابراین مطمئن شوید که هر وسیله نقلیه جدیدی را که قفل آن را باز می‌کنید و توجه شما را جلب می‌کند امتحان کنید. سفارشی کردن مواردی که دوست دارید و بهبود آن ها با ارتقاء بخش مهمی از حلقه گیم پلی Forza Horizon 5 است.

سفارشی کردن وسایل نقلیه، خرید لوازم تزئینی و سایر فعالیت‌ها در Forza Horizon 5 به پول (یا اعتبار، همانطور که بازی می‌گوید) نیاز دارد، و در حالی که بازی خوشبختانه با میزان پولی که به بازیکن می‌دهد سختگیرانه نیست و هر چند وقت یکبار این کار را انجام می دهد، اگر به دنبال پیشرفت در آن هستید، راه هایی برای افزایش پرداخت وجود دارد. ساده ترین راه برای انجام این کار افزایش سختی مسابقات است. حتی در کمترین سطح دشواری، پس از اتمام مسابقه، 10 درصد پاداش دریافت می کنید و در درجه سختی های سخت تر، این پرداخت به تدریج افزایش می یابد. در همین حال، Auction house نیز یک جایگزین مناسب برای کسب درآمد سریع است، بنابراین اگر وسایل نقلیه ای در گاراژ شما وجود دارد که می دانید از آن ها استفاده نمی کنید، آن را بیهوده نگه ندارید.

ترفندهای بازی Forza Horizon 5 که مبتدیان باید بدانند

مکانیک Barn Finds در Forza Horizon 5 بازگشته است و همانطور که در بازی قبلی بود، آنها فعالیت‌های مفیدی هستند که نباید از دست داد. یکی از دلایل آن کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ ماشین در مکزیک است، اما این واقعیت که هر یک از این ها با یک ماشین کلاسیک به شما پاداش می دهند تا به گاراژ خود اضافه کنید، بزرگترین امتیاز در اینجاست. هنگامی که قفل Barn Find را باز کردید، یک تایمر شروع به شمارش معکوس می کند تا زمانی که آن وسیله نقلیه بازیابی و آماده رانندگی شود و به محض انجام این کار، به لیست ماشین های شما اضافه می شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>