طراحی دوباره خودرو دلورین با نام ۲۰۲۰ DeLorean DMC-12

طراحی دوباره خودرو دلوری با نام 2020 DeLorean

طراح خودروهای مدرن آنجل گوئرا (Ángel Guerra) از سویل اسپانیا همیشه در پی این بوده است تا خودرو DeLorean DMC-12 را به آینده بفرستد. از این روی او به تازگی در باز طراحی این خود رو و پدید آمدن ابرخودرو Rimac Concept 2 کمک شایانی نموده است.

کانسپت DeLorean DMC-12، همچنان دو درب بالا مانند این خودرو را حفظ نموده، بدنه آن از جنس پولاد ضد زنگ می باشد و چرخ های آن نیز دارای پند پره است. در ادامه می توانید تصاویر بیشتری از این کانسپت را ببینید.

جالب است بدانید که طراحی این کانسپت برخلاف نمونه اصلی از موتور برقی برخوردار بوده که از دو موتور الکتریکی در پشت بهره می برد. جدای از این مورد این خودروی کانسپت از حالت رانندگی خودکار و بدون نیاز به راننده نیز برخوردار خواهد بود. از دیگر ویژگی های این خودرو می توان به کاپوت منفذ دار، اسپلیتر جلویی بزرگ و چراغ های LED آن اشاره نمود.

آنجل گودرا می گوید: “جدای از اینکه این خودرو با فیلمی علمی و تخیلی در سراسر جهان و نسل آن روز شناخته شده است باید بگویم آن چیزی که مرا وادار نموده تا وارد این داستان شویم این بود که از سال ۱۹۸۱ تاکنون باز طراحی ای از خودرو اصلی دلورین تاکنون ارائه نشده بود.”

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *