تویوتا، کمری GR و کمری مدلیستا ۲۰۲۱ را معرفی کرد

کمری GR و کمری مدلیستا سال ۲۰۲۱
کمری GR و کمری مدلیستا سال ۲۰۲۱

جدیدترین نسل تویوتا کمری در دو مدل کمری GR و کمری مدلیستا Modellista با ظاهری شیک و و تهاجمی معرفی شدند. تویوتا، سدان کمری GR و کمری مدلیستا را در ژاپن به روزرسانی کرده است و برای شیک‌تر شدن این خودروها قطعات شیک و اسپرتی را در اختیار خریداران قرار می‌دهد. این دو تیپ خودرو کمری به روز رسانی شده و نسبت به قبل بسیار جذاب‌تر و تهاجمی‌تر شده‌اند و همچنین، از مجموعه‌ای از فناوری‌های ایمنی همچون دوربین و رادار بهتر نیز برخوردار شده‌اند.

خودروهای تویوتا معمولا پرطرفدارترین ماشین‌ها در جهان هستند و علاوه بر کیفیت از ظاهری جذاب و پر کشش و لوکس نیز برخوردار هستند. اکنون این دو مدل برای عرضه در سال ۲۰۲۱ در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرند.

کمری GR و کمری مدلیستا سال ۲۰۲۱

جدیدترین نسل تویوتا کمری نسبت به ظاهر مدل‌های پیشین که بعضی اوقات بی ادعا و به گفته‌ی برخی، ممکن بود خسته کننده به نظر برسند، اکنون، ظاهری کاملاً واضح و تهاجمی به خود گرفته است. تویوتا به مشتریان خود در ژاپن این امکان را می‌دهد که سدان کمری را با استفاده از مجموعه‌های لوازم تهاجمی GR و قطعات شیک مدلیستا Modellista، شخصی سازی کنند.

بدنه‌ی ماشین کمری GR بسیار شبیه به نمونه موجود در مدل تویوتا کمری TRD در ایالات متحده آمریکا شده است. نزدیکترین مقایسه بین آنها قسمت جلو ماشین است. GR با ادغام منافذ بزرگتر در گوشه‌ها، نسبت به TRD کمی تهاجمی‌تر به نظر می‌رسد. این طرح همچنین دارای اسپلیتر اضافی در امتداد لبه‌ی پایین است.

کمری GR و کمری مدلیستا سال ۲۰۲۱

رکاب‌های کناری زاویه‌دار، قسمت‌های  پایین خودرو را تزئین می‌کنند که بسیار زیباتر به چشم می‌آیند. در قسمت عقب خودرو، یک اسپویلر روی لبه‌ی انتهایی صندوق عقب قرار گرفته است. تزئینات سپر عقب که اکنون اصلاح شده است، قسمت بین اگزوز را پوشانده است.

قطعات GR همچنین شامل مجموعه ای از چرخ های ۱۹ اینچی با الگوی پره‌های پیچیده به رنگ سیاه است و لبه‌ها نیز جلا کاری شده است.

کمری GR و کمری مدلیستا سال ۲۰۲۱

قطعات مدلیستا بر این تمرکز داشته‌اند تا تویوتا کمری را به عنوان یک وسیله نقلیه لوکس‌تر و جذاب‌تر جلوه دهند. نمای جلو ماشین شامل نوارهای افقی می‌شود که عرض خودرو و بخش‌های عمودی کرومی را در هر طرف برجسته می‌کند. همچنین نوارهای فلزی براق در لبه‌های جانبی، اطراف پنجره و در قسمت دم وجود دارد.

کمری GR و کمری مدلیستا سال ۲۰۲۱

اجزای ماشین تویوتا کمری مدلیستا شامل مجموعه‌ای از رینگ‌های ۱۹ اینچی با الگوی پره‌های زاویه‌دار است. همچنین، در صورت تمایل مشتری، طراحی رینگ‌های ۱۷ اینچی با الگوی چرخشی نیز امکان‌پذیر است.

در ایالات متحده آمریکا، تویوتا به تازگی کمری را برای سال ۲۰۲۱ به روز رسانی کرده است. تغییرات جزئی زیبایی شناسی کوچکی وجود دارد که باعث می‌شود این خودرو  سدان نسبت به مدل پیشین، بسیار جذاب‌تر و چالاک‌تر به نظر برسد.

کمری GR و کمری مدلیستا سال ۲۰۲۱

این شرکت برای رانندگی طولانی مدت و همچنین عملکرد بهتر در شرایط نور کم نیز مجموعه‌ای از فناوری ایمنی و راحتی را به کار گرفته است که ازجمله، عناصری از قبیل دوربین و رادار را بهبود بخشیده است. شرکت تویوتا، همچنین نسخه‌ی تر و تمیز XSE را برای کمری هیبرید اضافه کرده است.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *