چند تصویر غیر رسمی از ایربادز کاملا بی‌سیم آینده‌ی سونی منتشر شد

تصویر غیر رسمی از ایربادز کاملا بی‌سیم آینده‌ی سونی
تصویر غیر رسمی از ایربادز کاملا بی‌سیم آینده‌ی سونی

یک کابر کاربرReddit، چند تصویر از ایربادز آتی سونی به همراه عکسی از بسته‌بندی آن منتشر کرد. این ایربادز از طرحی بسیار جذاب و خلاقانه‌ای برخوردار است اما نوع فونت آرم سونی و مکان قرارگیری آن بر روی این ایرفون با نسخه‌های قبلی این شرکت تفاوت دارد که میزان اطمینان به درستی این خبر را کاهش می‌دهد.

به تازگی تصویر جدیدی از یک ایرباد‌ز واقعاً بی سیم سونی به نمایش درآمده است که ممکن است ایرفون WF-1000XM4 باشد. عکس در Reddit منتشر شده است ، در حالی که طرح هدفون از طریق جعبه بسته بندی آن مشخص شده است.

طبق خبر منتشر شده، کاربرReddit  تصویری را به اشتراک گذاشته است که به عنوان «جعبه بسته بندی « WF-1000XM4» توصیف شده است. به عبارت دیگر، این ممکن است اولین نگاه به هدفون آینده سونی باشد. با توجه به طراحی آن در نمای کامل می‌توان مشاهده کرد که این ایرفون بی‌سیم دارای طراحی لوبیا مانند است و میکروفون در قسمت بالایی دیده می‌شود.

علاوه بر این، آرم سونی با رنگ طلایی دیده می‌شود که مشابه آرم‌هایی است که در هدفون‌های WH-1000XM4 و WF-1000XM3 مشاهده می‌شود. اما، یک تفاوت قابل توجه در این است که مارک تجاری در کنار این ایرباد قرار دارد نه در قسمت بالا و همچنین می‌توان یک قطعه کاملا برجسته را در روی این هدفون مشاهده کرد که به نظر می‌رسد یک میکروفون خارجی برای حذف نویز است. این تغییر طراحی با استقبال خوبی روبرو می‌شود زیرا از زیبایی خاصی بهره می‌برد. متأسفانه، این هنوز یک گزارش تأیید نشده است، بنابراین این عکس خیلی مورد تایید نیست و نمی‌توان اعتماد داشت.

تصویر غیر رسمی از ایربادز کاملا بی‌سیم آینده‌ی سونی

طراحی در Sony WF-1000XM4 بر خلاف فرم‌های قبلی است که ممکن است نشان دهنده یک تصویر جعلی باشد. فونت نوشتاری مارک تجاری « WF-1000XM4» نیز نازک‌تر از موارد مشاهده شده در نسخه‌های قبلی است. به عبارت دیگر، چند ناسازگاری وجود دارد که ممکن است شرکت به طور عمد انجام داده باشد. به هر حال باید منتظر اعلامیه رسمی شرکت سونی درباره‌ی این ایرفون باشیم تا از این موضوع اطمینان پیدا کنیم.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *