آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ ; مشکل بزرگ کپی و پیست را برطرف می‌کند

آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ ; مشکل بزرگ سیستم کپی و پیست را برطرف می‌کند
آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ ; مشکل بزرگ سیستم کپی و پیست را برطرف می‌کند

مایکروسافت مشغول کار روی آپدیتی است که یکی از بزرگ‌ترین مشکلات سیستم (Copy & Paste) ویندوز را برطرف می‌کند. حتما دیده‌اید که وقتی در ویندوز ۱۰ محتوایی را کپی می‌کنید، خصوصا وقتی آن محتوا از صفحات وب است، قالب‌بندی محتوا با فایلی که مشغول کار روی آن هستید سازگاری ندارد.

ولی به‌زودی آپدیتی برای ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود که ویژگی جدیدی را به منوی «کلیپ‌بورد» (Win + V) اضافه می‌کند. این ویژگی اجازه می‌دهد تا کاربران بتوانند متن‌ها را به‌صورت ساده پیست کنند و با قالب‌بندی‌های ناخواسته درگیر نشوند.

افزون بر این، گفته شده که مایکروسافت در حال کار روی پنل کاملا جدیدی برای این منو است که امکان درج تصاویر گیف و ایموجی‌ها را در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان آسان‌تر می‌کند. با این راهکار، به جای آن که لازم باشد محتواهای چندرسانه‌ای را از اینترنت جستجو کنید، می‌توانید به شکل ساده‌تری از طریق یک منوی داخلی به آن‌ها دسترسی یابید.

آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ ; مشکل بزرگ سیستم کپی و پیست را برطرف می‌کند

این قابلیت‌ها هنوز در مرحله توسعه قرار درند، اما احتمالا در آینده نزدیک در قالب بخشی از یک آپدیت عمومی در اختیار تمامی کاربران ویندوز ۱۰ قرار می‌گیرند.

قابلیت کپی و پیست شاید در ظاهر چندان مهم به نظر نرسد، اما در عمل بر جنبه‌های مختلفی از تجربه دیجیتالی ما اثر می‌گذارد. مایکروسافت با آپدیت‌های اخیر و آتی خود نشان داده که آمادگی دارد تا تغییرات مهمی را در این سیستم ایجاد کند؛ تغییراتی که کاربران حرفه‌ای از آن‌ها استقبال خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *