راه‌های به دست آوردن پول در Cyberpunk 2077

راه‌های به دست آوردن پول در Cyberpunk 2077
راه‌های به دست آوردن پول در Cyberpunk 2077

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ چندماهی است که عرضه شده و به دلیل مشکلاتی که در ابتدای عرضه داشت بسیاری از تجربه آن خودداری کردند. از آن زمان تاکنون به روزرسانی‌هایی برای بازی عرضه شده و تاحدی این مشکلات برطرف شده‌اند. هرچند تا رسیدن بازی به سطحی قابل قبول در بخش فنی راه زیادی مانده است. در ادامه به راه‌های به دست آوردن پول در Cyberpunk 2077خواهیم پرداخت. با اعوجاج همراه باشید.

راه‌های مختلفی برای بدست آوردن پول در بازی وجود دارد. اولین راه جمع‌آوری هر آیتمی است که در بازی پیدا می‌کنید و فروش آن‌ها است. از آن جائی که آیتم‌های سبکی در بازی وجود دارد که حمل آن‌ها زیاد نیست، جمع آوری آن‌ها به صرفه است. از پرک Scrapper، زیرا ممکن است برخی از آیتم‌ها را از دست بدهید.

فروختن اسلحه‌های اضافی و لوت نیز یکی دیگر از راه‌های خوب برای بدست آوردن پول است. روش سریعی همچنین برای تسریع کار و بدست آوردن مقدار زیادی Crafting XP وجود دارد. در شهر به دنیال vending machines بگردید و اجناسی را خریداری کنید که ۱۰ واحد از پول درون بازی قیمت دارند. همه آن‌ها را خریداری کنید و برای ساخت متریال‌های مختلف استفاده کنید. سپس شروع به ساخت سلاح‌های مختلف کنید و آن‌ها را به فروش برسانید تا به سوددهی برسید. هر آیتم همچنین به شما امتیاز تجربه می‌دهد که یک مزیت محسوب می‌شود.

تبلیغات

از دیگر کارهایی که می‌توانید انجام دهید، مربوط به جنایت‌های گزارش شده توسط پلیس شهر است. پرداختن به این جنایت‌ها پول خوبی برای شما به همراه خواهد داشت. همچنین پرک‌های Advanced Datamine و Extended Network Interface در این راه کمک زیادی به شما خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *