سامسونگ نسخه ۴جی گلکسی S20 FE را با چیپ اسنپدراگون ۸۶۵ عرضه می کند

سامسونگ نسخه 4جی گلکسی S20 FE را با چیپ اسنپدراگون 865 عرضه می کند
سامسونگ نسخه 4جی گلکسی S20 FE را با چیپ اسنپدراگون 865 عرضه می کند

شرکت سامسونگ در نظر دارد بزودی نسخه ۴جی از گوشی اقتصادی گلکسی S20 FE را بزودی با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ راهی بازار کند. برای کسب جزئیات بیشتر نسخه ۴جی گلکسی S20 FE با اعوجاج همراه باشید.

در حال حاضر نسخه ۴G گوشی گلکسی S20 FE در بازار وجود دارد اما به تراشه اکسینوس ۹۹۰ مجهز است. نسخه ۵G این گوشی نیز به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۶۵ مجهز بود.

طبق گزارشی که در وب‌سایت SamMobile منتشر شده، نسخه جدید گوشی Galaxy S20 FE به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۶۵ مجهز خواهد بود اما از شبکه ۵G پشتیبانی نخواهد کرد. به نظر می‌رسد قصد سامسونگ از معرفی این مدل عرضه آن در بازارهایی است که هنوز شبکه‌ ۵G در آن‌ها فراگیر نشده است.

تبلیغات

این نسخه از گوشی گلسی اس ۲۰ فن ادیشن با شماره مدل SM-G780G راهی بازار خواهد شد و مشخصاتی کاملا یکسان با نسخه ۵G گوشی گلکسی S20 FE خواهد داشت. این نسخه از گوشی S20 FE با این که از شبکه ۵G پشتیبانی نمی‌کند اما به چیپست MST که در برنامه Samsung Pay کاربرد دارد مجهز خواهد بود. این چیپست حتی در سری گوشی‌های گلکسی S21 سامسونگ هم موجود نبود.

گلکسی S20 FE سامسونگ در نسخه ۴جی عرضه می شود

سامسونگ نسخه ۴جی گلکسی S20 FE را با چیپ اسنپدراگون ۸۶۵ عرضه می کند

عرضه نسخه جدیدی از گوشی گلکسی اس ۲۰ فن ادیشن آن هم چند ماه پس از معرفی دو نسخه مختلف از این گوشی کمی عجیب به نظر می‌رسد. نسل بعدی این گوشی نیز در حال حاضر در حال توسعه است و انتظار می‌رود در ماه مرداد یا شهریور سال جاری معرفی و عرضه شود و اگر سامسونگ همین حالا هم این نسخه جدید را معرفی کند باز هم در مدتی کوتاه نسل بعدی این گوشی راهی بازار خواهد شد و ممکن است نسخه جدید گلکسی S20 Fan Edition فرصت کافی برای درخشش را پیدا نکند.

البته این امکان وجود دارد که سامسونگ قصد توقف تولید نسخه مجهز به تراشه اکسینوس گوشی گلکسی S20 فن ادیشن را داشته باشد و بخواهد این گوشی را با تراشه اسنپ‌دراگون ۸۶۵ روانه بازار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *