راهنمای بازی Outriders

راهنمای بازی Outriders
راهنمای بازی Outriders

بازی اکشن نقش آفرینی استودیو People Can Fly با نام Outriders به تازگی منتشر شده است. ممکن است با تجربه دموی بازی تا حدودی با آن آشنا شده باشید اما اگر از کسانی هستید که قرار است به تازگی بازی را تجربه کنید در ادامه راهنمای بازی Outriders را برای شما قرار داده و نکات مهمی را بیان کرد‌ه‌ایم تا عملکرد بهتری داشته باشید.

در ابتدا نگذارید سیستم کاورگیری بازی شما را فریب دهد. شما می توانید بازی را با کاورگیری تجربه کنید اما ماندن زیاد در کاور توصیه نمی شود. بهتر است به حرکت در اطراف میدان جنگ ادامه دهید و از مهارت ها و توانایی های خود کاملاً استفاده کنید. دشمنان شما قطعاً دوست دارند که به حرکت خود ادامه دهند و اگر همان کار را نکنید ممکن است به سرعت خود را کمی غرق در خون بیابید.

احیای سلامتی یکی از المان هایی است که قطعا با مورد قبل هماهنگ است زیرا در بازی برای احیای نوار سلامتی نیاز مستقیما با کشتن دشمنان گره خورده است. هر کلاس روش های احیای سلامتی خاص خود را دارد. برای مثال Devastators هنگام کشتن دشمنان از نزدیک احیا پیدا می کنند، Pryomancer ها هنگام کشتن دشمنان با قابلیت ها احیا پیدا می کنند، Tricksters هر زمان که دشمن را از راه نزدیک از بین ببرید شیلد و سلامتی دریافت می کنند و در نهایت Technomancers هر بار که به دشمن خسارتی وارد می کنید احیا پیدا می کنند.

بازی به همان اندازه که تیراندازی و کاورگیری دارد، توانایی های مختلفی به کلاس ها داده است. هر دو به عنوان ستون های مهم نبرد عمل می کنند. مهارت های شما دارای کولدان کوتاه هستند و دلیلی برای آن وجود دارد که شما باید آزادانه از آن ها استفاده کنید. هر زمان مهارتی قابل استفاده شد، دشمن یا گروهی از دشمنان را که بیشتر از دیگران تهدیدآمیز هستند انتخاب کنید و با قدرت خود آن ها را نابود کنید. به ویژه دشمنان سطح بالاتر به جای اعتماد کامل به سلاح های معمولی، با مهارت با آن ها مبارزه کنید.

بازی دارای سیستم های زیادی برای لذت بردن بیشتر بازی با یکدیگر است که به شما امکان می دهد شخصیت خود را از طرق مختلف آزمایش کنید و به شما اجازه می دهد نوع شخصیت مورد نظر خود را بسازید. یکی از چیزهای که تاثیر زیادی بر این راه می گذارد انتخاب mod ها است. به دقت در مورد نوع مودهای خود، مهارت هایی که می خواهید در جنگ استفاده کنید، سبک بازی خود، و مجهز کردن اسلحه ها و حالت های زره فکر کنید. این ها می توانند تفاوت قابل توجهی ایجاد کنند.

راهنمای بازی Outriders

نیاز به جمع آوری هر آیتم کوچک که به آن برخورد می کنید، می تواند مقداری خسته کننده باشد.به خصوص در بازی های لوترشوتر که در بعضی از مواقع باعث خستگی کاربر می شوند. Outriders دارای یک ویژگی کاملاً جالب در این مکانیزم است که بسیاری از این خستگی را کاهش می دهد. ویژگی جمع آوری خودکار آیتم‌ها دقیقاً همان چیزی است که نامش نشان می دهد و پس از فعال شدن، غنیمت هایی را که با آن روبرو می شوید را به صورت خودکار برمی دارد.

از بین بردن سلاح ها، زره پوش ها و تجهیزاتی که لوت کرده اید از مواردی است که همیشه در این سبک بازی ها دیده می شود. شما همیشه بدنبال چیزهای بهتر هستید، این بدان معناست که شما هرگز به مدت طولانی با یک سری تجهیزات کار نمی کنید و با توجه به اینکه چیزهایی را مداوم پیدا می کنید، به طور منظم چیزهای قدیمی را دور می ریزید. یک راه هوشمندانه Outriders وجود دارد. بهتر است به جای اینکه همه چیزهایی را که نیازی ندارید از بین ببرید، بهتر است در عوض آن ها را در بازی به فروشندگان بفروشید. در همین حال، هر غنایم نادر و غیراستفاده ای که دیگر نیازی به آن ندارید، به بهترین وجه ممکن استفاده می شود.

ماموریت های فرعی را در بازی دس کم نگیرید. به صورت کلی ماموریت های فرعی در اکثر بازی ها مفید هستند اما در اوت رایدرز اهمیت آن ها حتی بیشتر شده است. بهترین راه برای بدست آوردن لوت های لجندری در بازی انجام ماموریت های فرعی آن است. تا زمانی که فقط برای داستان بازی را تجربه کنید، نادیده گرفتن ماموریت های جانبی واقعاً کار هوشمندانه ای نیست.

نکات مهم بازی Outriders

قطعا شما نیستید که می توانید جادوهایی را بر سر دشمنان خود خالی کنید بلکه دشمنانتان بعضا از این قابلیت ها بهره مند هستند. هنگامی که دشمن آماده اجرای قابلیت های خود است، یک نوار بالای سر آن ها است و اگر قبل از پر شدن نوار Interrupt skills را اجرا کنید از حرکت آن ها جلوگیری خواهید کرد. هنگام تصمیم گیری در مورد مهارت هایی که می خواهید شخصیت شما داشته باشد، بهتر است همیشه حداقل یک (یا ترجیحاً دو) و) Interrupt skills را در Arsenal خود داشته باشید.

Outriders دارای روش های زیادی است که به شما امکان کنترل زیادی بر چگونگی ساخت و پیشرفت شخصیت خود را می دهد. با توجه به اینکه چقدر بیلدها در بازی متنوع است، ناگفته نماند که شما ممکن است اغلب در مقابل دشمنان یا سد راههایی قرار بگیرید که شخصیتی که شما ساخته اید از نابودی آن ها عاجز است. اگر چنین اتفاقی افتاد، یا حتی اگر فقط می خواهید بیلد را عوض کنید و چیز کاملاً متفاوتی را امتحان کنید، نگران نباشید چرا که می توانید از ابتدا شروع کنید و قابلیت های دیگری را استفاده کنید.

منبع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *