افزایش مخاطب اینستاگرام به صورت رایگان

افزایش مخاطب اینستاگرام به صورت رایگان
افزایش مخاطب اینستاگرام به صورت رایگان

یکی از راه های کسب درآمد برای بسیاری از کسب و کارها استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام است. اما نکته ی مهمی که در رابطه با موفقیت کسب و کارهای ایجاد شده در بستر اینستاگرام اهمیت دارد، مخاطب زیاد داشتن است. اگر شما هم مایل به ایجاد یک کسب و کار در اینستاگرام هستید، بهتر است به فکر افزایش مخاطبان خود باشید. هر قدر تعداد مخاطبان بیش تر باشد، مشتری ها نیز بیش تر شده، کسب و کار موفق تر خواهد شد. به همین دلیل بسیاری از کاربران اینستاگرام تمایل به افزایش مخاطب اینستاگرام به صورت رایگان دارند.

رایگان بودن افزایش مخاطب اینستاگرام به این دلیل برای بسیاری از کسب و کارها مهم است که آن ها در آغاز راه هستند. در واقع بسیاری از مشاغل نوپا تمام سرمایه خود را وارد کسب و کار خود کرده اند. بنابراین توان تبلیغات هزینه بر را تا رسیدن به سوددهی نخواهند داشت. این گروه از افراد بهتر است با صبر، حوصله و برنامه ریزی دقیق از فرصت هایی که رایگان در اختیار آن ها قرار دارد، استفاده کنند.

افزایش مخاطب اینستاگرام با کمک دیگران

صاحبان کسب و کارها می توانند با همراهی دیگر کاربران اینستاگرام، به راحتی هدف افزایش مخاطب اینستاگرام را محقق سازند. برای این کار راه های فراوانی وجود دارد که برخی از این راه ها عبارت هستند از:

تبلیغات

جذب مخاطب در اینستاگرام

مشاهده صفحات قوی اینستاگرام

مشاهده صفحات قوی اینستاگرام به ویژه صفحاتی که کسب و کاری مانند شما دارند برای افزایش مخاطب اینستاگرام بسیار مناسب است. دلیل اهمیت این کار این است که شما می توانید از کارها، محتواها و نحوه ی فعالیت این صفحات درس بگیرید.

  • هشتگ هایی را که برای هر پست به کار می برند، به دقت مورد بررسی قرار دهید.
  • ویژگی های تولید محتوا را در پست های این صفحات برای خود تجزیه و تحلیل کنید.
  • خصوصیاتی را که در عکس ها و فیلم ها به کار برده اند، برای خود لیست کنید.
  • زمان ارائه ی محتواها و تعداد محتواها را بررسی کنید.
  • در نهایت هر آنچه که مخاطبان را به صفحه جذب کرده است، به دقت ببینید و ایده بگیرید.

کپی از صفحات قوی اینستاگرام ممنوع

مراقب باشید بعد از مشاهده صفحات قوی یک نسخه ی دوم برای این صفحات نشوید. یعنی کپی کردن از دیگر صفحات ممنوع. هرگز با کپی کردن از دیگران به موفقیت کامل نمی رسید. همیشه سعی کنید سبک خاص خود را پیدا کنید و خاص باشید. اعتبار صفحه ی شما به محتواهای جدید و مخصوص خودتان است.

تبادل در اینستاگرام

یکی دیگر از راه های افزایش مخاطب اینستاگرام تبادل با دیگر صفحات است. شما می توانید یک پست و یا استوری از خود را به صفحه ای دیگر بدهید و مطلب آن صفحه را نیز در صفحه ی خود قرار دهید. محتوایی که برای تبادل در نظر می گیرید هم می تواند یک تبلیغ بسیار جذاب باشد و هم می توانید یکی از محتواهای بسیار خوب خود را انتخاب کنید.

تبادل مفید در اینستاگرام

تبادلی در اینستاگرام برای صفحه ی شما می تواند مفید باشد که صفحه ای مناسب را انتخاب کنید. به عنوان نمونه اگر صفحه ی شما در رابطه با طراحی و نقاشی است، یک پیج آشپزی گزینه ی مناسبی برای تبادل محسوب نمی شود. در عوض، صفحات خوشنویسی و یا صفحه های هنری دیگر انتخاب های مناسبی به شمار می آیند.

استفاده از هشتگ در اینستاگرام

استفاده از هشتگ های اینستاگرام

استفاده از هشتگ برای افزایش مخاطب اینستاگرام ترفندها و قوانین مختلفی دارد. از مهم ترین این ترفندها برای این که مطلب شما در اینستاگرام برای کاربران مختلف قابل دیدن باشد، موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • استفاده از هشتگی کاملاً مربوط به محتوا: هشتگ های غیرمرتبط با محتوا مخاطب ها را خسته می کند و از صفحه شما دلزده می شوند.
  • استفاده از هشتگ خارج از کپشن: محتوای پست خود را بنویسید و هشتگ ها را در زیر پست قرار دهید.
  • استفاده از تعداد مناسب هشتگ: استفاده بیش از حد از هشتگ علاوه بر آزار دهنده بودن برای مخاطبان، اعتبار صفحه را نیز پایین می آورد.
  • استفاده از هشتگ های عمومی: از هشتگ ها عمومی و مناسب های مختلف هم غافل نباشید. محتوای مناسب و کاملاً مربوط به مناسبت تولید کنید و هشتگ را مورد استفاده قرار دهید. مراقب باشید که برای استفاده از هشتگ های مناسبتی از اهداف صفحه ی خود دور نشوید.

افزایش مخاطب اینستاگرام و یک نکته مهم

برای افزایش مخاطب اینستاگرام از تمام امکانات موجود در این شبکه اجتماعی به بهترین نحو استفاده کنید. در بهترین موقعیت و با بهترین محتوا. امکاناتی مثل اجرای یک فیلم لایو، قرار دادن استیکرها، گذاشتن نظر و لایک کردن حتماً به بالا بردن تعداد مخاطبان شما کمک خواهند کرد.

برگرفته از کلاس آموزشی جناب آقای محسن مؤمنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *