غایبین رویداد E3 2021

غایبین رویداد E3 2021
غایبین رویداد E3 2021

E3 نزدیک است و به زودی شاهد بزرگترین رویداد گیمینگ دنیا خواهیم بود. به همین مناسبت در این مقاله به غایبین رویداد E3 2021 خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

کسانی که در طول سالیان سال این رویداد بزرگ را تماشا کرده اند قطعا می دانند که در این نمایشگاه هر چیزی ممکن است و هر لحظه شاهد غافلگیری های مختلفی خواهیم بود. با این حال هر سال بازی هایی وجود دارد که مطمئن هستیم نمایشی در این رویداد نخواهند داشت. در ادامه به بازی هایی خواهیم پرداخت که می دانیم به طور قطع در e3 ژوئن امسال حضور نخواهند داشت. بازی هایی که البته طرفداران زیادی دارد و عدم حضور آن ها ممکن است باعث دلسری بسیاری شود.

Hollow Knight: Silksong شاید یکی از مورد انتظارترین بازی های آینده در چندین محافل باشد (که البته با توجه به شاهکاری که پیش از این ساخته شده منطقی است) ، اما به نظر می رسد برای شنیدن اطلاعات بیشتر باید مدتی بیشتر صبر کنیم. اخیراً تأیید شده است که تیم Cherry در E3 2021 هیچ اطلاعی برای عرضه نخواهد داشت، بنابراین کسانی که امیدوار به تاریخ اکران این بازی هستند باید مدت بیشتری صبر کنند.

تبلیغات

یکی از شایعاتی که مدتی است بر سر زبان ها افتاده، ریمیک متال گیر سالید است که سروصدای بزرگی به راه انداخته است و با توجه به این که این سری مدتی است در سکوت خبری به سر می برد، چندان غیر منطقی نیست. حتی اگر بازی در حال ساخت باشد، بعید به نظر می رسد که مدت زیادی از شروع توسعه آن گذشته باشد، بنابراین به طور قطع در رویداد امسال شاهد نمایشی از آن نخواهیم بود. در هر صورت بعید به نظر می رسد در آینده ای نزدیک شاهد این ریمیک شایعه شده باشیم.

غایبین رویداد E3 2021

Metal Gear تنها IP محبوب Konami نیست که در شایعات مورد استفاده قرار گرفته است. مدت ها است که ما در مورد احیای Silent Hill می شنویم و صادقانه بگویم ، وضوح بسیار کمی در مورد تعداد بازی های Silent Hill که در حال توسعه است ، سازنده آن ها و… وجود دارد. در هر صورت می توانیم کاملا مطمئن باشیم که Silent Hill در E3 حضور نخواهد داشت. کونامی اخیراً تأیید کرد که اگرچه روی چندین پروژه کار می کند ، اما در E3 2021 هیچ نمایشی ارائه نخواهد داد (که البته در مورد یک بازی فرضی Metal Gear نیز صدق می کند).

مورد دیگری که به طور قطع عدم حضور آن مشخص است بازی Horizon Forbidden West است. با توجه به این که برای سومین سال متوالی در e3 حضور نخواهد داشت و بعید به نظر می رسد دیگر حضور پیدا کند، در نتیجه نمایشی از بازی انحصاری پلی استیشن ۵ چندان منطقی نیست. اگر سونی یک رویداد ویژه تابستانه State of Play یا موارد دیگری برای ارائه به روزرسانی در مورد بازی های آینده و اعلامیه های جدید برگزار کند ، قطعاً Horizon در آن برنامه حضور خواهد داشت، اما این کاملا بحث دیگری است.

همانطور که Horizon Forbidden West قرار نیست در E3 حضور داشته باشد آن هم به دلیل یک واقعیت ساده و ساده که سونی در E3 شرکت نمی کند ، God of War: Ragnarok نیز حضور نخواهد داشت. بر خلاف Horizon ، در واقع God of War نیز بسیار دورتر از نظر زمان عرضه قرار دارد. Horizon به دنبال عرضه در اواخر امسال است ، اما تقریباً هیچ راهی وجود ندارد که Ragnarok قبل از پایان سال عرضه شود. بنابراین حتی اگر سونی یک رویداد اختصاصی خود را در این میان داشته باشد ، ممکن است که God of War در آن رویداد نیز نمایشی نداشته باشد.

بازی هورایزن فوربیدن وست

Everwild یکی از آن بازی های مایکروسافت است که مدتی قبل ساخت آن اعلام شد اما از آن زمان به بعد به روزرسانی خبری دریافت نکرده است. بدیهی است که این بازی در مراحل اولیه توسعه است و با توجه به این موضوع ، ما خیلی مطمئن نیستیم که مایکروسافت بخواهد آن را به نمایش بگذارد مگر اینکه به نقطه ای برسد که بتواند چیز قابل توجهی را نشان دهد که به معنای ایده آل گیم پلی خواهد بود. روزنامه نگار جف گراب نیز اخیراً بیان کرده است که Everwild در E3 حضور نخواهد داشت، بنابراین این مورد نیز نمایشی نخواهد داشت.

بازی های EA به همان دلیلی که سونی امسال در E3 نیست ، قرار نیست در E3 باشند. آنها ترجیح داده اند نمایش های اختصاصی EA Play Live خود را داشته باشند و این دقیقاً همان کاری است که آنها این بار با نمایش EA Play Live که برای ماه ژوئیه تأیید شده است نیز انجام می دهند. با این وجود اگر از تریلر های Battlefield چیزی در دست انجام باشد ، احتمالاً طی چند هفته آینده Battlefield 6 پیش نمایش تبلیغاتی را دریافت می کند و به دنبال آن در EA Play Live در ماه ژوئیه به صورت کامل نمایش داده می شود.

حتی اگر EA در E3 2021 شرکت می کرد ، بازی بعدی Need for Speed نمایش داده نمی شد و همچنین در EA Play Live اعلام نخواهد شد. در حالی که سال گذشته توسعه بازی تحت نظر استودیو کریتریون آغاز شده بود ، EA اخیراً تأیید کرد که بازی به تعویق افتاده است و توسعه به حالت تعلیق درآمده است تا Criterion در ارائه کمک برای توسعه Battlefield 6 تمرکز کند. با توجه به اینکه دیگر بازی جدید از این سری ماشین سواری برای سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی نشده است ، به نظر نمی رسد امسال نیز اعلام شود.

بازی Everwild

دوباره ، دقیقاً مانند بازی قبلی ذکر شده در مقاله، Mass Effect 4 تقریباً هیچ شانسی برای نمایش در E3 نخواهد داشت حتی اگر EA در نمایشگاه حضور داشته باشد. بازی هنوز در مراحل ابتدایی قرار دارد و اواخر سال گذشته با یک تریلر سینمایی اعلام شد و هنوز حتی نامی ندارد. Mass Effect 4 قطعاً قبل از Dragon Age 4 عرضه نخواهد شد و بازی دوم نیز به این زودی ها منتشر نخواهد شد. این بدان معنا است که باید مدتی صبر کنیم تا ببینیم این مجموعه علمی تخیلی در چه وضعیتی به سر می برد. پس به طور قطع می توان گفت شاهد تریلری از این بازی در e3 امسال نخواهیم بود.

هشت سال از آخرین نسخه سری GTA می گذرد اما با این وجود باز هم به نظر نمی رسد که نزدیک به انتشار نسخه ششم این مجموعه محبوب باشیم. این که نسخه ششم در دست ساخت است چیزی نیست که بتوان آن را زیر سوال برد اما با وجود پیشرفت روز به روز بخش آنلاین قسمت پنجم و فروش نسبتا خوب آن در سال های اخیر، به نظر نمی رسد که راک استار برای عرضه بازی جدید عجله ای داشته باشد. همچنین نسخه های نسل هشتمی GTA5 اواخر سال جاری عرضه می شوند و این تنها چیزی است که راک استار هم اکنون برروی آن تمرکز دارد.

همین نکته برای بازی بولی ۲ نیز وجود دارد. این عنوان قدیمی و جذاب راک استار حتی در ساخت نسخه دوم آن شک و ابهاماتی وجود دارد و به نظر نمی رسد به این زودی ها شاهد آن باشیم. همچنین ما قبلاً می دانیم که Call of Duty WW2: Vanguard که توسط Sledgehammer توسعه یافته است قرار است اواخر امسال عرضه شود اما هیچ راهی برای معرفی این بازی در E3 وجود ندارد. چند سالی است که Call of Duty با PlayStation معامله انحصاری بازاریابی داشته است، بنابراین در E3 جایی برای معرفی یا نمایش بازی وجود ندارد. علاوه بر این ، اکتیویژن اکنون به طور کلی دوست دارد کارهای خود را با اعلامیه های CoD به جای اعتماد به رویدادها انجام دهد.

منابع:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *