نکاتی که مبتدیان باید در مورد GTA: The Trilogy بدانند

نکاتی که مبتدیان باید در مورد GTA: The Trilogy بدانند
نکاتی که مبتدیان باید در مورد GTA: The Trilogy بدانند

سه گانه کلاسیک سری GTA ریسمتر شده و به تازگی در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. در ادامه با نکاتی که مبتدیان باید در مورد GTA: The Trilogy بدانند، همراه ما باشید.

استفاده از کدهای تقلب بخش مهمی از تجربه GTA بوده است (و همچنان خواهد بود) و در برخی مواقع، باید حتما آنها را امتحان کنید زیرا آنها واقعاً جنبه sandbox جهان باز سه بازی را گسترش می دهند. در این مورد شایان ذکر است که وقتی حتی یک کد تقلب را فعال کردید، نمی‌توانید جایزه یا دستاوردی کسب کنید، بنابراین مطمئن شوید که قبل از انجام این کار، یک ذخیره از پیشرفت خود ایجاد کنید.

GTA3، Vice City و San Andreas می‌توانند با درگیری‌ها و مبارزات چالش‌برانگیز، بازیکنان را به گونه‌ای که بازی‌های بعدی این سری تکرار نمی‌کنند، پس بزنند، به این معنی که اغلب اوقات، در مبارزات، به هر مزیتی نیاز خواهید داشت. زره یکی از آیتم های بزرگی است که باید سعی کنید آن را بخرید و همیشه آن را بر روی خود داشته باشید تا محافظت بیشتری در برابر آسیب داشته باشید، بنابراین چه در حال خرید زره جدید و چه به سادگی آن را در دنیای باز پیدا کنید، مهم است که آن را مجهز کنید. در وایس سیتی، طبقه بالای گاراژ پارکینگ Ocean Beach دارای یک ست زره بدن است که به ریسپاون مجدد ادامه می دهد، بنابراین این منطقه ای است که می توانید مرتباً برای دریافت زره رایگان به آن بروید.

نکاتی که مبتدیان باید در مورد GTA: The Trilogy بدانند

همانطور که از هر بازی جهان باز انتظار دارید، سه GTA مورد بحث در اینجا هر کدام تعدادی بسته مخفی دارند که در سراسر نقشه‌هایشان پراکنده شده‌اند، و در حالی که کاملا اختیاری هستند، ایده خوبی است که مراقب آن ها باشید. البته آنها برای تکمیل 100٪ لازم، اما حتی اگر به آن اهمیتی نمی دهید، آنها همچنین مزایای گیم پلی مادی را هر چند وقت یکبار به شکل باز کردن قفل دائمی برای زره بدن، انواع مختلف سلاح ها و موارد دیگر ارائه می دهند.

ماموریت های فرعی موارد مفیدی هستند که در هر بازی جهان باز وجود دارد. خوشبختانه ماموریت های جی تی ای همواره کیفیت خوبی داشته اند پس سعی کنید تا هر از گاهی آن ها را انجام دهید تا پاداش های خاص آن ها را دریافت کنید. همچنین هر بار که در یک بازی GTA می میرید، در بیمارستان دوباره اسپین می کنید اما مقداری پول و تمام سلاح های خود را از دست می دهید. در سن آندریاس، راهی برای دور زدن آن وجود دارد.

به Avispa Country Club بروید و یک NPC به نام Katie Zhan پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که آمار و قدرت بدن شما به اندازه کافی بالا است و اگر اینطور است، می توانید با او دوست شوید که امتیازات مهمی را باز می کند، مانند رایگان کردن همه حضورها در بیمارستان و اجازه دادن به شما برای نگه داشتن تمام سلاح های خود هر بار که می میرید.

منبع:

مطالب مرتبط

>