نحوه یافتن اپ های مخفی شده در اندروید

نحوه یافتن اپ های مخفی شده در اندروید
نحوه یافتن اپ های مخفی شده در اندروید

در حال حاضر سیستم عامل اندروید پرکاربرترین پلتفرم موبایل است و از این رو افراد بسیاری هستند که به دنبال دریافت راهنما روی این سیستم عامل هستند. با اعوجاج همراه باشید تا نحوه یافتن اپ های مخفی شده در اندروید را یاد بگیرید.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است شخصی بخواهد یک برنامه را مخفی کند – و اندروید راه های زیادی برای انجام آن دارد. اگر بخواهید برعکس این کار را انجام دهید چه؟ آیا می توان برنامه هایی را که مخفی شده اند پیدا کرد؟

بسیاری از لانچرهای صفحه اصلی و برخی از برنامه های تخصصی توانایی مخفی کردن موارد را دارند. این روشی است که اکثر مردم از آن استفاده می کنند، اما همه لانچرها متفاوت عمل می کنند. به جای تمرکز بر روش‌های خاص برای پنهان کردن برنامه‌ها، به شما نشان می‌دهیم که چگونه برنامه‌ها را در هر دستگاه Android پیدا کنید.

نحوه یافتن اپ های مخفی شده در اندروید

ابتدا یک یا دو بار، بسته به سازنده گوشی خود، از بالای صفحه به پایین بکشید و روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا تنظیمات باز شود.

نحوه یافتن اپ های مخفی شده در اندروید

بعد، به «برنامه‌ها» بروید.

نحوه یافتن اپ های مخفی شده در اندروید

در برخی از دستگاه‌ها، باید روی «See All Apps» ضربه بزنید. دیگران مستقیماً به لیست کامل برنامه ها می روند.

See All Apps

اگر تلفن شما این گزینه را دارد، مطمئن شوید که به «همه برنامه‌ها» نگاه می‌کنید.

اکنون می توانید کل لیست برنامه های نصب شده روی دستگاه را مشاهده کنید. حتی برنامه‌هایی که توسط راه‌انداز صفحه اصلی پنهان شده‌اند در اینجا ظاهر می‌شوند. تنها راه برای پنهان کردن یک برنامه از این لیست، هکرهای بسیار جدی است.

کنون می توانید کل لیست برنامه های نصب شده روی دستگاه را مشاهده کنید

این تمام چیزی است که وجود دارد! این احتمالاً یک لیست نسبتاً طولانی از برنامه ها خواهد بود، بنابراین به سطح خاصی از توجه به جزئیات نیاز دارد. برنامه‌های پنهان برچسب‌گذاری نمی‌شوند. اما بدون در نظر گرفتن برنامه ای که آنها برای پنهان کردن موارد استفاده می کنند، کار خواهد کرد. فقط مطمئن شوید که با این کار بی دلیل حریم خصوصی شخصی را نقض نمی کنید.

امیدواریم این راهنما کمک شایانی دریافتن اپ پنهان شده گوشی اندرویدی شما داشته باشد. ناگفته نماند که برای کسب راهنمایی و آموزش های بیشتر پیرامون سیستم عامل اندروید، آموزش های وب سایت اعوجاج را دنبال کنید.

ناگفته نماند که اپ های مخفی اندروید موارد مختلفی دارند و تنها یک یا دو گزینه نیستند.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

رحیمه جهاندار

اگر چه در زمینه کارشناسی حقوق تحصیل کردم اما عاشق فناوریم که هر چقدر دربارش بنویسم کمه. تشنه فیلم و سریال هستم و کمی هم کتاب می خونم. امیدوارم محتوام برای شما مفید واقع بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *