جزئیات به‌روزرسانی جدید Deathloop مشخص شد

جزئیات به‌روزرسانی جدید Deathloop مشخص شد
جزئیات به‌روزرسانی جدید Deathloop مشخص شد

به تازگی جزئیات به‌روزرسانی جدید Deathloop توسط استودیوی سازنده بازی یعنی آرکین مشخص شده است.

یکی از بزرگترین بازی های سال Deathloop بود. آخرین عنوان از استودیوی Arkane شما را در نقش شخصیت کول قرار می دهد. مردی که حافظه خود را از دست داده و در یک حلقه زمانی ثابت در جزیره ای مرموز گرفتار شده است. در نهایت، مورد تحسین بسیاری قرار گرفت و بازی بدون مشکات فنی متعدد نبود. آرکین از آن زمان بازی را به روز رسانی کرده است و اکنون ما بزرگترین بروزرسانی را در آپدیت جدید در دسترس داریم.

آپدیت 1.2 چیزهای زیادی به هر دو نسخه بازی اضافه می کند. بهبود کلی هوش مصنوعی شخصیت های غیرقابل بازی، رفع اشکالات فنی، پایداری، گرافیک و چندین مکانیک گیم پلی که هنگام بازی به عنوان جولیا دارید، وجود دارد. به طور خاص در سمت PS5، اعضای استودیو همچنین دو ویژگی بسیار درخواستی را با افزودن گزینه های Field-of-View و Motion-blur اضافه کرده اند. Deathloop هم اکنون برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در دسترس است.

جزئیات به‌روزرسانی جدید Deathloop مشخص شد

NPCها در حال حاضر به گلوله هایی که از نزدیک آن ها می گذرند، مانند هد شات هایی که به آن ها برخورد نمی کند، واکنش نشان می دهند. وقتی یکی کنارشان کشته می شود بهتر واکنش نشان داده و بهتر می شنوند و سریعتر به پیاده‌روی های نزدیک واکنش نشان می دهند اگر بازیکن خیلی نزدیک باشد. اکنون می توانند جهت پرتاب نارنجک را استنباط کنند. هنگام مرگ کلت نیز بعضا بازی کرش می کرد که حال این مشکل نیز برطرف شده است.

یکی دیگر از تغییرات رفع مشکلی است که می‌تواند باعث شود پیام «اتصال شبکه به سرور ناموفق» پس از حل شدن روی صفحه باقی بماند. یکی از دیگر مشکلاتی که در بازی وجود داشت محل ظاهر شدن جولیانا بود که بعضا در هوا ظاهر شده و در جا سقوط می کرد. همچنین زمانی که جولیانا چندین سلاح را بر میداشت سلاح اول به صورت اتفاقی از دست او می افتاد. حال این مشکل حل شده است. همچنین مشکلی که می‌توانست باعث از کار افتادن بازی در حین استفاده از Strelak Verso شود، برطرف شده است.

یکی دیگر از مشکلات مهم برطرف شده پاسخگو نبودن رایانه‌های شخصی بود در زمانی که بازیکن کنترلر را به کیبورد تغییر می داد و بازی در این حین به نوعی قفل می کرد. در ادامه تیم سازنده به تغییرات رابط کاربری نظیر بهبود آیکن ها و تغییرات در گیم پلی اشاره کرده اند. این تغییرات می تواند بهترین نسخه از بازی را به نمایش بگذارد پس باید هرچه سریع تر بازی را به روزرسانی کرده تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.

مطالب مرتبط
منبع
Avatar

وحید گلباد

علاقمند به دنیای سینما و بازی همچنین مسلط به زبان انگلیسی، برای همین اخبار بازی های کامپیوتری رو پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *