سری گوشی Hi Nova 9 هوآوی در دسامبر راهی بازار می شود

سری گوشی Hi Nova 9 هوآوی در دسامبر راهی بازار می شود
سری گوشی Hi Nova 9 هوآوی در دسامبر راهی بازار می شود

شرکت هوآوی سری Nova 9 را به عنوان مدل های رده بالا پیشتر معرفی کرد و اکنون مشخص شد این خانواده دسامبر امسال عرضه بازار می‌شوند. با اعوجاج همراه باشید.

China Post Communications Equipment Co. Ltd. که تجهیزات و محصولات مخابراتی را تولید و توزیع می کند، در حال آماده شدن برای عرضه سری جدید گوشی های هوشمند در کشور خود است.

این شرکت امروز از طریق حساب رسمی خود در Weibo تایید کرده است که گوشی های هوشمند سری Hi Nova 9 در تاریخ 2 دسامبر وارد بازار خواهند شد. پوستر تبلیغاتی که توسط این شرکت به اشتراک گذاشته شده است، شعار “غیب را با هم کاوش کنید” را نشان می دهد، اما چیز زیادی فاش نکرده است.

China Post Communication Equipment Co. Ltd. یک حساب کاربری Weibo در ماه آگوست امسال باز کرده است اما برای مدت طولانی چیزی پست نکرده بود. زمانی که حساب در اوایل سال جاری فعال شد و محتوایی مانند «سلام، آینده، «سلام، جهان» و «سلام رویا» را مورد کنایه قرار داد، تغییر کرد و «رویای دنیای آینده» را تشکیل داد.

اکنون تأیید شده است که این شرکت تماماً آماده است تا گوشی های هوشمند سری Hi Nova 9 را در کشور عرضه کند که احتمالاً دارای دو مدل Hi Nova 9 و Hi Nova 9 Pro ساخت هواوی هستند.

اگر تصاویر فاش شده را باور کنید، سری Hi Nova 9 آینده بسیار شبیه به گوشی های Huawei Nova 9 است که توسط غول چینی عرضه شده است. پنل جلویی دارای یک صفحه نمایش با یک سوراخ پانچ برای قرار دادن دو سنسور دوربین در گوشه سمت چپ بالا و دستگاه دارای یک پوشش شیشه ای مات است.

ماژول دوربین در پنل پشتی نیز مشابه چیزی است که دیده‌ایم. نه تنها طراحی، بلکه رنگ گوشی هوشمند در تصویر فاش شده مشابه چیزی است که هواوی برای نوا 9 ارائه کرده است. با این حال، در پنل پشتی، به جای نام تجاری هوآوی، عبارت “Hi Nova” را نشان می دهد. گوشی به مدلی با برند جدید تبدیل شود.

در حالی که این شرکت هنوز جزئیات بیشتری در رابطه با این اسمارت فون های آینده فاش نکرده است، ما انتظار داریم که از نظر مشخصات و گزینه های رنگی شبیه به سری هواوی نوا 9 باشند. برای دانستن بیشتر در مورد گوشی ها، از جمله قیمت و جزئیات موجود، باید چند روز دیگر برای عرضه رسمی منتظر بمانیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>