نحوه ویرایش PDF با برنامه Files

نحوه ویرایش PDF با برنامه Files
نحوه ویرایش PDF با برنامه Files

برنامه Files اپل در iOS جای خوبی برای نگهداری فایل های پی دی اف در ایفون یا ایپد شما است. نحوه ویرایش PDF با برنامه Files آسان است. نه تنها می توانید فایل های خود را در Files مشاهده و سازمان دهی کنید، بلکه ابزارهای ویرایشی ای را در اختیارتان قرار می دهد که فراتر از قابلیت های معمول هایلایت کردن متن و اضافه کردن امضای شخصی هستند.

نحوه ویرایش PDF با برنامه Files

هنگام مشاهده ی اسناد PDF در برنامه Files، ابزارهای پنهانی ای وجود دارند که این امکان را برای شما فراهم می کنند تا صفحات PDF را بچرخانید، برگه های خالی اضافه کنید، تصویر درج کنید، صفحات را حذف کنید و حتی فایل هایی را اسکن کنید تا به فایل PDF اضافه شوند. از آنجایی که ممکن است این ابزارها به سرعت قابل تشخیص نباشند، اینجا می بینید نحوه ویرایش PDF با برنامه Files چگونه است.

نحوه ویرایش PDF با برنامه Files

پس از باز کردن فایل های PDF در برنامه Files انگشت خود را از گوشه ی چپ صفحه به سمت راست بکشید. یک بار کشیدن سریع و کوتاه باید این کار را انجام دهد. نیازی نیست که تا آخر صفحه بکشید. این حرکت باید یک نوار کناری را که حاوی پیش ‌نمایش‌های کوچک قابل مرور صفحات فایل پی دی اف است، نشان دهد. حالا روی ایکون دایره ‌ای سه نقطه‌ ای در تصویر کوچک مربوط به صفحه ای که در حال حاضر می بینید، ضربه بزنید تا ابزارهای ویرایش ظاهر شوند. (فشار طولانی همان عمل را در هر صفحه ی دیگری نیز انجام می دهد.)

نحوه ویرایش PDF با برنامه Files

اکنون یک منو با این گزینه ها می بینید:

 Rotate Left, Rotate Right, Insert Blank PageInsert From FileScan Pages و Delete.

به خاطر داشته باشید که قابلیت ها روی صفحه یا تصویر کوچکی که انتخاب کرده اید اجرا می‌شوند. پس مطمئن شوید که به ‌طور تصادفی صفحه‌ای را حذف نکنید. چرا که پس از حذف، راهی برای بازیابی آن وجود ندارد. پس از اتمام ویرایش فایل، آن را ببندید. تغییراتی که ایجاد کرده اید، به طور خودکار ذخیره می شوند.

بیشتر بخوانید:
منبع
Avatar

سوسن ربیعی

کارشناس زبان روسی همچنین عاشق تکنولوژی هستم و در وقت آزادم روسی تدریس می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *