فروش بازی Days Gone به هشت میلیون نسخه رسید

فروش بازی Days Gone به هشت میلیون نسخه رسید
فروش بازی Days Gone به هشت میلیون نسخه رسید

شرکت سونی انحصاری های بزرگی را برای پلی استیشن ارائه داده و یکی از این عناوین بازی Days Gone سال 2018 است.

فروش بازی Days Gone به هشت میلیون نسخه رسید، سونی با وجود فروش بیش از 8 میلیون نسخه، Days Gone را “ناامیدکننده” نامید و کارگردان بازی جف راس راضی نیست. راس فروش بازی را با Ghost of Tsushima مقایسه کرد، بازی ای که اخیراً 8 میلیون نسخه فروخته و موفقیت بزرگی از سونی بوده است.

Sucker Punch Productions، توسعه دهندگان Ghost of Tsushima و سونی پس از عبور از مرز 8 میلیون فروش، این هفته را جشن گرفتند. هیجان دو شرکت باعث شد تا جف راس، مدیر سابق استودیوی سونی بند، علیه سونی صحبت کند و این که چگونه این شرکت با استقبال گرمی از Days Gone در زمانی که بازی به همان دستاورد رسید، شرکت نکرد.

راس در توییتر گفت: «در زمانی که سونی را ترک کردم، Days Gone یک سال و نیم (و یک ماه) منتشر شده بود و بیش از 8 میلیون نسخه فروخت. از آن زمان تاکنون فروش بیشتری داشته و سپس یک میلیون نفر در Steam به فروش رسیده است. مدیریت استودیوی محلی همیشه باعث می شد احساس کنیم که این یک ناامیدی بزرگ است.”

فروش بازی Days Gone به هشت میلیون نسخه رسید

چندین نظر دهنده در پست راس معتقدند که امتیاز متاکریتیک بازی است که آن را عقب نگه داشته است. تا به امروز، Ghost of Tsushima امتیاز 83 را به خود اختصاص داده است، در حالی که Days Gone امتیاز 71 را کسب کرده است. شاید واضح باشد که سونی برای تعیین موفقیت آن، امتیاز نقد بازی و همچنین فروش را ارزش می‌گذارد. Days Gone به هیچ وجه یک شکست نبود. BenjiSales@ در توییتر در سال 2020 اشاره کرد: «Days Gone پرفروش‌ترین بازی انحصاری PS4 در PSN در سال 2019 بود و همچنین در لیست 10 بازی دیجیتال پرفروش سال قرار گرفت. سونی در مورد موفقیت فروش این بازی روابط عمومی انجام نمی دهد، اما من همچنان به آن ها اشاره می کنم. برای Bend خوشحالم و از اینکه ببینم آنها در آینده روی چه چیزی کار می کنند هیجان زده هستم.” مشخصاً پنهان نبود که Days Gone عشق بسیار کمی از سونی نشان داد.

از جف راس در توییتر پرسیده شد که آیا طرفداران می توانند دنباله Days Gone را در آینده ببینند که او پاسخ داد: “به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد.” متأسفانه، راس گفت که دلیل رد شدن دنباله «هیچ وقت به خوبی توضیح داده نشد».

گیمرها می توانند Days Gone را روی PS4، PS5 و PC بازی کنند

منبع:

مطالب مرتبط

>