بازی The Last of Us Remake بزودی برای پلی استیشن 5 معرفی می شود

بازی The Last of Us Remake بزودی برای پلی استیشن 5 معرفی می شود
بازی The Last of Us Remake بزودی برای پلی استیشن 5 معرفی می شود

شرکت سونی قصد دارد بزودی نسخه بازسازی شده The Last of Us را با عنوان بازی The Last of Us Remake معرفی کند.

بازی The Last of Us Remake بزودی برای پلی استیشن 5 معرفی می شود، بازسازی The Last of Us ممکن است زودتر از آنچه فکر می‌کردیم عرضه شود. به گفته تام هندرسون، نویسنده مستقل و خودی صنعت، تعدادی بازی مرتبط جدید در دست ساخت هستند و حداقل یکی از آنها ممکن است در سال 2022 در اینجا باشد. اگرچه هندرسون هیچ یک از منابع خود را فاش نکرده است، او گرافیک خاصی را برجسته کرده است. در کنفرانس مطبوعاتی CES 2022 سونی به عنوان بخشی از فرضیه او نشان داده شد.

بر اساس این افشاگر، “چند نفر” تایید کرده اند که بازسازی عنوان اصلی برای پلی استیشن 5 “تقریباً به پایان رسیده است” و ممکن است در نیمه دوم سال 2022 عرضه شود. VGC همچنین با حمایت از این ادعا، گزارش داد که سایت منابع خود نیز این شایعات را تایید کردند. علاوه بر این، در آوریل 2021، بلومبرگ گزارش داد که بازسازی عنوان اصلی برای پلی استیشن 5 در حال توسعه است، بنابراین این شایعات جای خود را دارد.

بازی The Last of Us Remake بزودی برای پلی استیشن 5 معرفی می شود

اگر یکی از عنوان‌های The Last of Us کافی نبود، هندرسون همچنین ادعا می‌کند که نسخه کارگردانی از The Last of Us Part 2 و همچنین یک بازی چند نفره مستقل در راه است که مورد دوم قبلا توسط Naughty Dog تایید شده بود. در حالی که این دو عنوان ممکن است در راه باشند، هیچ گزارشی در مورد زمان عرضه و یا برای چه پلتفرم هایی منتشر نشده است.

یک سریال HBO بر اساس این فرنچایز در حال حاضر در دست تولید است، هرچند هنوز تاریخ انتشار آن اعلام نشده است. آهنگساز اصلی بازی، گوستاوو سانتائولالا، موسیقی متن نمایش را خواهد ساخت، در حالی که نویسنده و کارگردان بازی، نیل دراکمن، به همراه کریگ مازین، خالق چرنوبیل، فیلمنامه را خواهند نوشت.

The Last of Us در ابتدا برای پلی استیشن 3 در سال 2013 منتشر شد و با فروش بیش از 1.3 میلیون نسخه در هفته اول به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد. این دنباله در ژوئن 2020 برای پلی استیشن 4 منتشر شد و در حال حاضر رکورد بیشترین جوایز بازی سال را در اختیار دارد و از رکورددار قبلی The Witcher 3: Wild Hunt پیشی گرفته است. نسخه بعدی بازی Naughty Dog Uncharged: Legacy of Thieves Collection خواهد بود که در 28 ژانویه برای پلی استیشن 5 عرضه می شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>