نمایشگاه E3 2022 به صورت آنلاین برگزار می شود

نمایشگاه E3 2022 به صورت آنلاین برگزار می شود

نمایشگاه E3 در چند سال گذشته به صورت آنلاین برگزار شده و علت آن هم شیوع ویروس کرونا بود. حال به نظر رسیده امسال هم چنین خواهد شد.

نمایشگاه E3 2022 به صورت آنلاین برگزار می شود، ما هر سال چندین رویداد مهم را برای صنعت بازی های ویدیویی تنظیم می کنیم. با این حال، یکی از بزرگ‌ترین طرفداران بازی‌های ویدیویی، E3 است. این نمایشگاه سرگرمی همه چیز در مورد صنعت بازی های ویدیویی است و یک رویداد رسانه ای است که در طول چند روز به نمایش گذاشته شده است. چیزی که ممکن است برای شما تعجب آور باشد این است که نمایشگاه آینده امسال یک بار دیگر فقط یک جریان آنلاین خواهد بود. از این گذشته، جهان هنوز به لطف شیوع بیماری همه گیر بهداشتی ویروس کرونا در حال بی قراری است.

E3 2022 برای برخی از طرفداران یک عمر دور به نظر می رسد. این زمان هیجان انگیزی است زیرا می توانیم تعداد زیادی از بازی های ویدیویی باورنکردنی را فاش کنیم. هر ساله چندین شرکت در سرتاسر جهان برای برجسته کردن بازی‌های ویدیویی متفاوتی که عرضه می‌شوند، حضور دارند. عناوینی که برای اولین بار رونمایی می شوند و چندین به روز رسانی بازی های ویدئویی وجود دارد. ما نمی توانیم منتظر این نمایشگاه باشیم، اما از سال 2020، تغییرات غیرمنتظره ای را پشت سر گذاشته است. سال 2020 شاهد لغو کامل این رویداد بود.

نمایشگاه E3 2022 به صورت آنلاین برگزار می شود

به لطف شیوع بیماری همه گیر بهداشتی در سراسر جهان، چندین رویداد تعطیل شد. E3 از جمله رویدادهایی بود که برای جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس در اطراف تعطیل شد. با این حال، سال 2021 با یک رویداد مجازی آنلاین بازگشت. در حالی که چندین استریم انجام شد، تعداد کمی از شرکت ها بازی های خود را از طریق آپلود ویدیوهای خود به نمایش گذاشتند. شاید برای امسال هم همین اتفاق بیفتد.

به نظر می رسد E3 2022 یک بار دیگر یک رویداد آنلاین خواهد بود. طبق گزارش VentureBeat، E3 2022 یک رویداد حضوری نخواهد داشت. این تعجب آور نیست زیرا موارد زیادی از شیوع ویروس کرونا و ترس های مختلف افزایش یافته است. امیدواریم، بدون توجه به اینکه امسال فقط آنلاین باشد، شاهد برخی از اعلان‌های جدید بازی‌های ویدیویی هیجان‌انگیز باشیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>