گوشی Galaxy S21 FE بزودی در بازار اسیایی عرضه می شود

Galaxy S21 FE سامسونگ بزودی در بازار آسیایی
Galaxy S21 FE سامسونگ بزودی در بازار آسیایی

شرکت سامسونگ پیشتر گوشی Galaxy S21 FE را معرفی کرد و اکنون مشخص شد که چه زمانی راهی بازار اسیایی می شود.

Galaxy S21 FE سامسونگ بزودی در بازار آسیایی، سامسونگ در اوایل این هفته از گلکسی اس 21 FE در نمایشگاه CES 2022 رونمایی کرد. پس از اعلام این خبر، این شرکت به تدریج در دسترس بودن این گوشی هوشمند در بازارهای مختلف در سراسر جهان را فاش کرد. عصر گذشته، این شرکت اعلام کرد که این گوشی چه زمانی برای اولین بار در هند عرضه خواهد شد.

دیروز، سامسونگ به Gagdets360 تایید کرد که گلکسی S21 FE را در تاریخ 10 ژانویه (دوشنبه) در هند عرضه خواهد کرد. متأسفانه، این شرکت تراشه‌ای که مدلی که وارد کشور می‌شود را معرفی نکرده است.

Galaxy S21 FE سامسونگ بزودی در بازار آسیایی

برای کسانی که نمی دانند، جانشین گلکسی اس 20 FE در دو نوع عرضه می شود. یکی از آنها دارای پردازنده کوالکام Snapdragon 888 است، در حالی که دیگری دارای تراشه Exynos 2100 سامسونگ است.

بازارهایی مانند ایالات متحده، اروپا و چین تایید شده اند که نسخه Qualcomm این گوشی را دریافت می کنند. از سوی دیگر، سامسونگ اشاره کرده است که کشورهای آسیایی نسخه Exynos را دریافت خواهند کرد.

از این رو، در هند، این دستگاه احتمالاً می‌تواند به جای تراشه اسنپدراگون 888 با یک Exynos 2100 SoC عرضه شود. تا آنجا که به قیمت مربوط می شود، قیمت آن حدود 52000 روپیه است. گفته می شود پیشنهادات راه اندازی قیمت را به حدود 48000 تا 49000 روپیه کاهش می دهد.

مشتریان علاقه مند می توانند از قبل با پرداخت مبلغ 999 روپیه، Galaxy S21 FE را در کشور پیش رزرو کنند. خریدارانی که این مورد را انتخاب کنند، Galaxy SmartTag را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. انتظار می رود این گوشی هوشمند از 11 ژانویه (سه شنبه) عرضه شود.

منبع:

مطالب مرتبط

>