آیا بازی Armored Core 6 در دست ساخت است؟

آیا بازی Armored Core 6 در دست ساخت است؟
آیا بازی Armored Core 6 در دست ساخت است؟

استودیو فرام سافت ور به نظر رسیده روی اثر جدیدی به نام بازی Armored Core 6 مشغول کار است.

آیا بازی Armored Core 6 در دست ساخت است؟، در این نظرسنجی یک قسمت بدون نام از عنوان Armored Core ذکر شد. این عنوان اولین نسخه از این سری از سال 2013 خواهد بود. این بازی یک “دنیای علمی تخیلی ایجاد شده توسط هیدتاکا میازاکی” است. همانطور که در این نظرسنجی گفته شد، با “اکشن سه بعدی و پویا” و “درجه آزادی بالا در سفارشی سازی” ارائه می شود.

در Resetera، Red Liquorice نوشت: «من به تازگی انجام یک نظرسنجی از مصرف‌کنندگان را درباره یک بازی Armored Core جدید با توضیحات، اسکرین‌شات‌ها و دو ویدیوی 30 دومی از گیم‌پلی به پایان رسانده‌ام – اولی باس فایت و دومی گیم‌پلی بیشتر در جهان. یک منطقه برفی اسکرین شات ها دارای واترمارک ID منحصر به فرد هستند، بنابراین احتمالاً ایده خوبی برای پست کردن نیست، اما من از توضیحات متن اسکرین شات گرفتم.”

آیا بازی Armored Core 6 در دست ساخت است؟

در نظرسنجی ادعا شده آمده است: «این بازی یک عنوان اکشن مکانیکی TPS (تیراندازی سوم شخص) است که به شما امکان می‌دهد در یک نقشه با مقیاس بزرگ حرکت کنید که یک دنیای علمی تخیلی منحصر به فرد با اکشن مکانیکی پویا را نشان می‌دهد.» در اسکرین شات این متن نوشته شده است: «شما با دشمنان قوی و نبردهای شدید با استفاده از اسلحه و تیغه های دور و کوتاه مواجه خواهید شد.»

در خلاصه داستان این بازی آمده است که دولت، شرکت‌ها، فرقه‌ها و مزدوران ناشناس بر سر ماده‌ای بیگانه به نام ملانژ می‌جنگند که می‌تواند «جامعه بشری را به شدت پیشرفت دهد».

کاربر نظرسنجی را با اسکرین شات و مقدار کمی از فیلم دریافت کرد. Red Liquorice این فیلم را به دلیل واترمارک بودن آنها به اشتراک نمی گذارد. بدون هیچ خبر واقعی از “From Software” می توان این را به عنوان یک نشت تلقی کرد. برای تایید بازی باید منتظر خبر رسمی استودیو باشیم.

منبع:

مطالب مرتبط

>