بازی Mass Effect Legendary Edition و برخی دیگر به گیم پس می آیند

بازی Mass Effect Legendary Edition و برخی دیگر به گیم پس می آیند
بازی Mass Effect Legendary Edition و برخی دیگر به گیم پس می آیند

گیم پس شرکت مایکروسافت موجب شده تا افراد زیادی به کنسول ایکس باکس مهاجرت کنند، زیرا سرویس مقرون به صرفه ای است.

بازی Mass Effect Legendary Edition و برخی دیگر به گیم پس می آیند، طرفداران Mass Effect زمانی که Mass Effect Legendary Edition به Game Pass می روند خوشحال می شوند. این خبر بزرگ در به‌روزرسانی امروز Xbox Game Pass است. لیست کامل بازی های اعلام شده برای این سرویس را در زیر مشاهده کنید.

Gorogoa (Cloud, Console, and PC) – Available Today
Olija (Cloud, Console, and PC) – Available Today
The Pedestrian (Cloud, Console, and PC) – Available Today
Embr (Cloud, Console, and PC) – Available Today
Mass Effect Legendary Edition (Console and PC) – January 6
Outer Wilds (Cloud, Console, and PC) – January 6
Spelunky 2 (Console and PC) – January 13
The Anacrusis (Console and PC) – January 13 (Day one)

بازی Mass Effect Legendary Edition و برخی دیگر به گیم پس می آیند

در مجموع، یک ماه بسیار زیبا برای مشترکین Game Pass. Mass Effect Legendary Edition از طریق EA Play به Game Pass می رسد. هنوز خبری در مورد اینکه آیا این بدان معناست که این بازی برای مشترکین EA Play در پلی استیشن نیز عرضه خواهد شد، وجود ندارد. با این حال، می‌توان حدس زد که بازی زودتر به EA Play در زمین سونی راه پیدا کند.

Mass Effect Legendary Edition ریمستر تحسین شده سه گانه Mass Effect است. نسخه Legendary دارای هر سه بازی از سه گانه اصلی Mass Effect به همراه تمام DLC ها است. نسخه Legendary نیز بهبودهای قابل توجهی در عملکرد و گرافیک دریافت کرد. در Xbox Series X، بازی را می‌توان با کیفیت 4K 60 FPS در حالت کیفیت یا 1440P 120 FPS در حالت نرخ فریم بازی کرد. به طور مشابه، Xbox Series S و One X هر کدام می توانند بازی را با نرخ 4K 30 FPS یا 1440P 60 FPS انجام دهند.

عنوان دیگر بازی این ماه Outer Wilds است. برنده فوق العاده محبوب بازی سال این هفته به Game Pass می رود. Outer Wilds از بازیکنان می‌خواهد در حالی که در یک حلقه زمانی که فقط 22 دقیقه طول می‌کشد، منظومه شمسی را کاوش کنند. بازیکنان باید در طول هر حلقه آنچه را که می توانند بیاموزند تا اسرار منظومه شمسی را کشف کنند. این یک ماه عالی برای علاقه مندان به فضا است.

منبع:

مطالب مرتبط

>